1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Personel kartları

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve uzmanist tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. uzmanist İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10670
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar,

  İşe giriş ve çıkışlarda okutulan ve gün boyu üzerlerinde taşımaları gereken personel kartlarının arka yüzü boş ve bende değerlendirmek istedim. Acil durumda ulaşılması gereken personellerin telefonlarını yazmak geldi aklıma. Daha iyi fikri olan arkadaş var mı. Nasıl değerlendirebiliriz bu kartların boş olan kısımlarını?
 2. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kan grubu yazmıyorsa kartlarda onu ekleyebilirsiniz.
 3. özgeaksoy İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  81314
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  özel medikar hastanesi
  benim çalıştığım hastanede,kartların arka yüzünde acil durum kodlarının olduğu etiket mevcut(beyaz kod,mavi kod vb.gibi)