1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Personel sertifika detay raporunda belge eksikliği?

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Kaan PASTIRMACI tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Kaan PASTIRMACI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  101435
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,

  İSG katip te belge detayı görüntülediğimde aşağıdaki resim karşıma çıkıyor. Bir hafta sonra bir firmada İSG uzmanı olarak çalışmaya başlayacağım. Bu eksikler sorun olur mu? Belgem onaylı gözüküyor?
  upload_2015-1-20_15-35-8.png
 2. menot İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Sertifikanız İSG-KATİP sisteminde tanımlandı ve onaylandı ise belge şartları kısmında yazan Hayır'ları dikkate almayın. Oradakiler herkeste "Hayır" olarak duruyor.