1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Piyasada önemli olduğumuzu ispatlama yolları bence çok önemli birlik olma zamanı

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar eminim ki bir çoğumuz bir firmada çalışıyoruz iş güvenliğini canlandırmak için bazı konular var örnekler şunlar mesela firmanıza taşeron olarak gelen veya gelecek kişilerden mutlaka eğitimlerini ve uzmanlık sözleşmesini istemek muayeneleri istemek sgk girişlerini istemek ve bunlardan 1 dahi olmasa gelen veya gelecek firmayı iş başlatmamak her ne olursa olsun mesela biz büyük firmaların taşeronuyuz ama bizimde taşeronumuz mevcut sektör bazlı değişiklik gösteren taşeronlar hepsinden talep ediyorum bu evrakları büyük firmalarda bizden talep ediyor bu şekilde aslında iş güvenliğinin önemini ve önemimizi gösterebiliriz mutlaka taşeron gelirse ve taşeronun taşeronu gelirse hepsinden isteyin size zahmet
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Herkesin önceliği bu olsa zaten bu konunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar.
  Ama işveren nezdinde sizin değil, paranın önceliği olunca sizin işi başlatmamanız maalesef size olumsuz bir dönüş olacaktır.
  Yine de bu dediklerinizi en azından uygulamayı denemek gerekli.
  Bakarsınız son zamanlarda yaşanan olumsuz olaylardan ilgililer etkilenmiştir.