1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Piyasayi costuralim antalya kumluca da c sinifi

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve sukru kaya gokalp tarafından 18 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. sukru kaya gokalp İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  • Lütfen spam konu başlığı açmayınız.
  C Sinifiyim, isimde tecrubeliyim, Antalya Crystal otellerinde is guvenligi uzmaniyim,ancak bir takim arkadasi bulabilirsem Antalya Kumluca ilcesinde calismak istiyorum, kendi isimizi ortak arkadasla yapip piyasayi costuralim
 2. dechirer16 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  131525
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kesir Mühendislik
  Kızlar hoştur,dünya boştur coştur coştur coştur coştur bakalım.
 3. hisars07 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  132365
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  antalya merkez deyim. bir kurumda devamlı çalışıyorum ve devamlı olarak kumluca da kalma imkanım olamaz, bu şekilde bir talebin varsa ön görüşme yapabiliriz. bu arada c belgeli sıfır tecrübeliyim ;)