1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Plastik sektöründe çalışan ve özellikle extruzyon makinesi hakkında bilgisi olan arkadaşlar

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba
  extruzyon makinesi kullanan bir plastik fab. çalışıyorum.makineler ve su arıtımı ile ilgili yaptığınız çalşmaları paylaşırmısınız.
 2. Abidin Özler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63771
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Meditek Yazılım
  Benim Mikrosan 55 lik ekstruder'im var. Kimyasal kullanıyorum.
 3. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba
  extruderlerle ilgili riskler neler birde vakum sehbanız var mı.varsa eğer kirlenmeye karşı neler yapıyorsunuz.bizde sular geri dönüşümlü devri daim ama filtre yok sular ürekli kirli akıyo ve önüne geçeiyorum.ne yapmalıyım.