1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Plastik sektöründe extruzyon makinesi

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba
  fab. extruzyon makineleri kullanıyoruz.sorum şu vakum sehbalarına gelen sular sürekli devri daim yapıyo ve kirleniyo tabi vakum sahbalarının içide.sizler vakum sehbalarının temizliğinde nasıl bir yol izliyorsunuz.paylaşırsanız sevinirim.suyun temizliğinde de
 2. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  99870
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  seval kablo
  Su filtrelenip, soğututlup gelmiyormu?
 3. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  su filitlensede vakum sehpalarının içi çamurlaşmış gibi oluyo.yetersiz filitreler.ilaçlanıyo su ama suyun temiz ve berrak olması aşamasında sıkıntılıyım.ne yapabilirim.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Ağustos 2014 ---