1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Pres makinesine sıkışarak ölen 13 yaşındaki ahmet’in bedeli 30 bin lira

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Ugur Molu tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Ugur Molu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146660
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  13 yaşındaki çocuk pres makinasının altında kalarak can vermiş, işyeri sahibinin 5 yıl hapis cezası iyi halden 30 bin lira para cezasına çevrilmiş. Bir de bu ceza 24 takside bölünmüş.
  Banka da +5 taksit vermiştir üstüne..

  Lafa gelince 4+4+4'ü getirirken çocuk işçilik yaygınlaşır diyip Meslek Liselerinin Ortaokul kısmını açmıyorsunuz, icraate gelince 13 yaşındaki çocuklara yapmadığınızı bırakmıyorsunuz. Yazıklar olsun.. (Alıntı)

  http://t24.com.tr/haber/pres-makine...3-yasindaki-ahmetin-bedeli-30-bin-lira/241518