1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Prestij projelerin dramatik işçi ölümleri raporu- 2014 -izmit tabip odası

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Makina Mühendisleri Odasının İşçi sağlığı ve İş güvenliği raporundan sonra İzmir tabip odası da İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili bir rapor yayınladı.

  "İzmir Tabip Odası İşçi Sağlığı ve İşyeri Hekimliği Komisyonu tarafından, 2014 yılı ilk 4 ayında ülkemizde inşaat sektöründe meydana gelen ölümlü iş kazalarını değerlendiren bir rapor hazırlanmıştır.

  Raporda, 2014 yılı ilk 4 ayında inşaat sektöründe meydana gelen ölümlü iş kazalarına ilişkin veriler paylaşılmış, bu alandaki denetimsizlik ve önlemlerin yetersizliği üzerine değerlendirmeler yapılarak alınması gereken önlemler paylaşılmıştır."

  Rapora ulaşmak için tıklayınız.

  Ekten'de ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: İzmir Tabip Odası

  Ekli Dosyalar:

  • isci_rap.pdf
   Dosya Boyutu:
   338 KB
   Görüntüleme:
   32
  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   35 KB
   Görüntüleme:
   5.412