1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Profesyonellerimizin işverenlerimize karşı tutum ve davranışları nasıl olmalıdır?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve çiğdem kanat tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. çiğdem kanat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iş yerlerini,kurum ve kuruluşları isg hakkında bilgilendirmek ve onlara iş güvenliği uzmanı veya iş yeri hekimi sağlamak için daha sağlıklı nasıl bir çalışma yürütülebilir. Ana etken ne olmalıdır yada şöyle izah edeyim;kaba tabiriyle hekim ve uzman pazarlamanın can alıcı tarafını karşıya nasıl ve hangi yollarla anlatmalıyız?
    teşekkürler...
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1-kendine ait yada firmana ait dosya bastır..üzerinde önemli konu başlıkları konumlandır ve yasadan atıflar olsun
    2-broşür hazırla dosyanın arasında olacak,orada biraz daha meseleyi detaylandır resimli olsun
    3-iş güvenliği bilgilendirme metni hazırla,
    4-patrona ne anlatırsan anlat,bu işi kaliteli yapacağını,tecrübeli olduğunu ve hizmet etmek istediğini hissettir ve samimi ol.
    5-asla ama asla yalan konuşma
    6-gerisi yeteneklerine biraz kalmış şmdilik bu kadar..daha detay bilgileri işlerim bitince yazmaya devam edecem kısa kısa..:)
  3. leyla İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    derslerde gosterilen buz dagi resmi bence guzel olur...gorunen ve gorunmeyen maliyetlerin anlatimi konusunda:) bide son gunlerde yasanan is kazalarindan birkac ornek ve isverenlerin karsi karsiya olduklari sorunlarin hukuki boyutunun anlatilmasi da etkili olabilir​
  4. çiğdem kanat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Erkan Bey ve Fatih Bey
    yine engin bilgilerinizden yararlanabildik.. çok teşekkür ederim sağolun..
    :)
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    fatih beyin verdiği bilgiler nokta atış oldu,katılıyorum...
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Fatih bey benim üstadım ondan ben öğreniyom..asıl ona teşkür edelim..ben daha çömezüm..:cool:
  7. çiğdem kanat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok iyisiniz bu işte.. nasıl nitelendireceğimi şaşırdım :)
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    birde tanıtım amaçlı bilgilendirme için tüm çalışanlarınıza ve sizlere sunum yapabilirim de..hoşlarına gider..bu hususta ben fayda gördüm..mesela
  9. yaşarsalur İSGforum Üyesi

biz iyiyiz :)))))))