1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Prosafety hijyen ölçüm laboratuvarı ortam ölçümleri ve periyodik kontroller

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Erenaksoy tarafından 30 Eylül 2016 başlatılmıştır.

?

Ortam Ölçümlerinin İşyerinde İş sağlığı ve İş Güvenliğine Katkısı Var Mıdır?

 1. Yasal Zorunluluk

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. Meslek Hastalığının Tayini

  oy sayısı 0
  0,0%
 3. Tamamen Gereksiz

  oy sayısı 0
  0,0%
 4. Türkiye'de Olmasa Olur

  oy sayısı 0
  0,0%
 5. Büyük Ölçekli Firmalar Yaptırsın

  oy sayısı 0
  0,0%
 6. Kesinlikle Yapılmalı

  100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
 1. Erenaksoy İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Aydınlatma, Termal Konfor, Ortam Toz, Solunabilir Toz vb. ortam ölçümleri parametrelerinin ölçülerek belirlenmesi süreçlerinin oluşturulmasını amaçlamaktadır. İşletmelerde maruz kalınabilecek durumların önceden belirlenebilmesi, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği ölçümleri ve kontrollerinin yapılması, potansiyel risklerin belirlenerek değerlendirilmesi ve gerekli Gürültü Ölçümleri, Aydınlatma, Termal Konfor, Ortam Toz, Solunabilir Toz vb. işyeri ortam ölçümü parametrelerinin sağlanmasında yetkilendirilen profesyonelleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.

  İş sağlığı ve güvenliği ölçümleri konusundaki çözümlerimiz, çalışandan ve çalışma koşullarından kaynaklanan her türlü sağlık ve güvenlik riskini yok etmeye veya azaltmaya yönelik kabul edilebilir bir güvenlik seviyesinin oluşumunu sağlama için firmalara rehber olmayı ilke edinmiştir. İşyeri ortam ölçüm parametreleri konusunda

  Sektörlere Ortam ölçümleri ve Periyodik Kontrol çalışmalarında gerçekçi çözümler sunmayı amaçlamış olan PROSAFET Hijyen Ölçüm Test Analiz, çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek kalıcı ve sürdürülebilir gelişimle şirketlerin iş gücü verimliliğinin sağlanmasında pay sahibi olmayı hedeflemektedir.
 2. Erenaksoy İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. Erenaksoy İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ortam ölçümleri ve periyodik kontrol [​IMG]