1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

R.d. ve geneli itibari ile iş güvenliğinde bir durulmamı var

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve umitclick tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sebebini bilmiyoum herkes heryer bişeyi bekliyor sanki nedir kimdir acaba beklenen yaprak kıpırdamıyor
  2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Genel olarak tüm piyasalarda Suriye ve savaş gerilimi nedeniyle bir durulma var.
  3. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    adam gelsin devlet yazsın cezayı ben buradayım hadi bakalım diyor....ben ceza felan yzmıoum hakkıım da hukukum da yok denetim yapanlar bizide sizide denetliyor diyorum yook adam ya harbiden gözünü karartmış yada her ay verdiği vergiler beynini bulandırmış ne diyim
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2013 ---
    piyasada hp kaygı hep bi korku ama işler duruyormu yok işçiler halen ölüyormu ölüyor bence sriye olmasa başka bişey olsa bahane hazır genede ama hakketten çok kötü şu aralar herşey....
  4. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gelip bakanlardan genel bi tablo için bi kaç yorum beklerdim ..evet burada böyle demelerini felan ama nerde:=)
  5. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ramazan Bayramından itibaren piyasada müthiş bir durgunluk var. Ramazan arkasından bayram, arkasından gezi olayları, yaz, sıcaklar, tatil, uzatma ve Bakanlık müfettişlerinin denetim yapmaması veya ceza kesmemesi sebebiyle durgunluğa girdi piyasa buna üstüne üstlük uzmanlarda müthiş bir hayal kırıklığıda var. Ayrıca B sınıfı sınavına başvuru şartlarınında henüz açıklanmaması, olayı büsbütün çıkmaza sürüklemiş gibi görünüyor. Ha bu arada 18 Ağustos sınavındaki iptaller de cabası. Benim umudum havaların serinlemesi ile eğer Bakanlık çalışanları biraz sıkıştırırlarsa belki bir hareketlilik olur. Tabi Suriye konusu araya girmez ise.