1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Rakamsal müfredat

Konusu 'Mevzuat Kütüphanesi' forumundadır ve Gamze Demirbaş ERKAN tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Değişen rakamlar mevcut ama genel olarak el altında olması gereken bir dosya..

Ekli Dosyalar:

2. Ahmet Uysal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok güzel olmuş. Elinize sağlık
  3. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Harika. Teşekkürler.
  4. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    Eline sağlık..
  5. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Güzel hap bilgi olmuş. Sınava hazırlanan arkadaşlar için de faydalı ama bir eksik gözüme çarptı. "İş kazası 2 gün içersinde bölge müdürlüğüne bildirilmeli" eklenmeli.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2014 ---
    iş günü
  6. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    iş kazaları 3 gün içinde bildirilmeli
  7. kadirerçakır İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. baştada belirttiğiniz gibi değişen rakamlardan gözüme çarpan oldu, çalışacak arkadaşları bilgilendirmek istedim. isg uzmanın çalışma süresi az tehlikelide kişi başına 6, tehlikelide 8, çok tehlikeli 12 dk olmalı. ayrıca az tehlikelide 2000, tehlikelide 1500, çok tehlikelide 1000 kişi çalışna yerlerde tam süreli olarak çalışacak 1 isg uzmanına ihtiyaç vardır. saygılarımla...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2014 ---
    ayrıca yenileme eğitimi isg uzmanı için 30 saat, diğer sağlık personeli için 18 saatten az olamaz. diğer sağlık personelinin yenileme eğitiminde değişiklik olmuş. :)
  8. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler. Ancak 100-101 ve 102 sıra numaralı satırda belirtilen; İsg tam zamanlı çalışma az tehlikeli için 2000, tehlikeli 1500, çok tehlikeli de 1000 çalışan için tam gün 1 isg uzmanı görevlendirilecek, olmalı.
  9. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Evet değişen sayılar var:(