1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ramak kala raporu hazırlama ve uygulama örneği

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve iremmeri tarafından 1 Kasım 2016 başlatılmıştır.

 1. iremmeri İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar elinizde ramak kala örneği var mı ? doldurulmuş olan formlardan bahsediyorum. yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.
 2. Aydın Çataldere İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba. Geçtiğimiz Yıllarda Şantiyede bire bir şahit olduğum ramak kala olayı fotoğraflayıp formu doldurmuştum.Güncel olarak kullanabileceğiniz bir form.İyi çalışmalar.

  Ekli Dosyalar:

 3. iremmeri İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba Aydın Bey çok teşekkür ederim. size de iyi çalışmalar.