1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Real madrid-galatasaray

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Engin Kara tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Arkadaşlar İSG'ni herzaman konuşurus. Bugün Aslanlardan biras bahsedelim. Merak ediyorum nasıl yorumlar geleceğini.
    Sizce galatasaray nasıl bir kadroyla maça çıkmalı? Real'e karşı nasıl oynamalı (defansif or Ofansif) ?
  2. yaşarsalur İSGforum Üyesi

muslera ebueo semih dany riera sjınder melo selçuk hamit drogba burak
    korkmadan ofansif tabiki yeri zamanı gelince defansifde olabilir önemli olan denge kurmak ben deplasmanda çok inanıyorum galatasaraya ama tt arenada nedense hep korkuyorum
  3. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Bence sneijder yerine amrabat oynamalı. Çünki sağ kanatta dimaria riera'yı folloş edecektir. Riera'ya takviye gerekli. Bunu da en iyi yapabilecek Amrabat bence. Biz ayrıca Amrabat oynarken daha ofansif olabiliyoruz. Sneijder bu maçın adamı olamaz. Cılız kalır Real Madridli insan azmanı oyunculara karşı. Aynı kadroya kefilim bir fark sadece bu olmalı Yaşar Bey..
  4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

snıjder evet zayıf kalıcak ama adamın adı oynuyo işte bana kalırsada o oynamalı ama bence çıkacak kadro benim yazdığım olacak gol yersekde o kanattan hata olacaktır kanat organizasyonundan yeriz ama olacak olanda bu umarım amrabat oynar ;)
  5. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Sneijderin ismi bu maçta yetemeyecektir. Bizim orta kafa gol olayına girmemiz gerekecektir. Çünkü; merkezden delemeyiz sergio ramosu pepeyi venezi. Amrabat Hasan Şaş gibi soldan götürüp sağa çekip orta şut karışımı kavisli sağlam ortalar yapabiliyor ki bu sayede Burağın da Braga'ya ve Cluja golleri var. Bu sefer Amrabat oynarsa bu işi Drogba üstlenecektir(KAFA GOLÜ).
  6. yaşarsalur İSGforum Üyesi

ya amrabat zaten başka bişey yapmıyo hep sağa çek orta :D 8 milyon euro sağa çek orta yap diye mi verdik sabri reis bile yapar onu :)
  7. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Onun ortaları mükemmel bence. Lütfen Amrabata laf yok. Adam sert şut çekebiliyo, Hızlı süratli, İyi top saklıyo, kel bi kere :). defansa da yardım ediyo ve adamda Umut Bulut gibi akciğer yogh. :)
  8. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Kimler oynarsa oynasın Galatasaraya sonuna kadar güveniyoruz :). Onurluyuz, grurluyuz elimiz kalbimizde bekliyoruz:asik:
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    galata maçı 3-2 alır dermişiiiiimm...
  10. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Ben bu akşam 3 fark oluşmasın en fazla 2 fark yiyelim razıyım diyorum.. Telekomda biraz daha zorlarız sonrasında. Eğer 3 farkla falan yenilirsek iş biter. Telekoma Ronaldoyu izlemeye gideriz sadece.
  11. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Dememeniz için bir sebep göremiyorum :) Erkan Bey.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Nisan 2013 ---
    Ha şimdi ne anlarsınız futboldan falan demeyin :) madridin en baba takımlardan biri olduğunu biliyoruz, ama Galatasarayımızda hiç boş değil. Drogbanın üstün zekasıyla verdiği asistler ve burağın karşılayarak topu ağlarla buluşturmasıda tesadüf değil isabet bence :cool:
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    vayyyy..şekil..:9
  13. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Bugün böyle :D
  14. İnşallah Galatasaray yener. Ama Real madridin 3-1 yeneceğini düşünüyorum. Galatasarayın tek golünü Hamit atar. Benim tahminim bu.
  15. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Arkadaşlar maçı izleyecek olanlara söylüyorum. maçın ilk 25 Dk'lık kısmını bi sebepten dolayı izleyemeyeceğim. Sinerji oluşturamayacam. totemim vardı o da tutmayacak :) Maçı baştan itibaren izleyebileceklerden sinerji yaratmalarını rica ediyorum. Gol yedirtmeyin Galatasaraya ilk 25 Dk. bana yeter. geri kalanı ben hallederim :)
  16. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    :) ben sinerji yollarım.
  17. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Tek başına olmaz Bıkkın biliyorsun diiiimi. Yani sinerjinin nasıl oluşacağı konusunda sıkıntı olmasın sonra Bak güveniyorum İSGFORUM üyelerine ona göre. :)
  18. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Babamda var yanımda :) maçı izlerken annemin odaya girip muhabbet kuşumuza şampiyon fener deyip gıcık ederse herşey yolunda gider, tam konsatre olurum
  19. Engin Kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERBEST
    Hımm iyi fikir. Şampiyon Fener sloganı ve Fener gol gol gol, Şampiyonluk geliyor sloganı herzaman ters tepmiştir.;)
  20. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    realin bir risk analizini çıkarmak lazım. Ronaldaya döf açmak lazım hoca döfü kapatırsa sorun olmaz.:)