1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Restorantlarla ilgili elindeörnek risk analizi olan arkadaşalar acil paylaşabilirler mi?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve buket kani tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Restorantlarla ilgili risk analiz örnekleri olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşalım....
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sitede örnek çok..hazır yok!Risk değerlendirme zaman,emek ve ciddi denetim ister.Çek list yöntemi ile bu işi çözersin.
  3. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben henüz stajerlik aşamasındayım tabi ki biliyorum emek ve ciddi denetim gerektirdiğini ben sadece kurs için stajerlik dönemimde yaptıma dair göstermek için istemiştim 5 günlük staj donemnde bastan sona bi risk degerlendrmesi yapılamayacagına gore yapılsada saglıklı olmaz herhalde tecrubem yok ama olacak yine de teşekkür ederim...
  4. enis karatepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gecen gün yapmış oldugum bir analiz var faydası olur umarım.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2013 ---
    elimizden geldiğince paylaşım yapalım...

Ekli Dosyalar:

5. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Enis Bey yağ sıçraması,tencere ve tava devrilmesi tehlike midir risk midir?Bir de yangın tehlike midir risk midir?
  6. buket kani İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    114557
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim paylaşımlarınızdan dolayı arkadasşlar..