1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analiz

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Hakan DENİZ tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  :D ya adamlar fotoğrafını çekip risk anlizine koyduğum makineyi tanımıyor bu bizim mi nerden buldun bunu diye.yani bunları müfettişler falan hiç düşünemez değil mi.zaten işverenler o kadar farkında olsa risklerin tehlikelerin niye 6331 de bu kadar para cezası koymuşlar.demek ki işverenlerin çoğu farkında değil cezalar caydırıcı olacak :)
 2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  BUKET HANIM en doğru sözü söylediniz ben kişilere durumu anlatırken yetki soruyorlar fatura soruyorlar imza atıp atamayacağımı soruyorlar amacın olası riskleri görebilmek yada gösterebilmek ve sonrasında alınacak önlemlere karar verebilmek olduğunu kavrayan yok. para vereceğini ve müfettiş gelirse atacağım imzanın onu kurtarabilecek misini düşünüyor .......ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ. gerisi teferrruat
 3. İbrahim Şenol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Ne yazık ki bu işler böyle.. Aynı telden çalmak zorundayız.. ( Hallederiz abi.....)