1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizi ücreti

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve mahmut.mengulluoglu tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Şuan iş yerleri risk analizlerini ve acil eylem planlarını yapmak zorunda, peki bizler iş yerlerine bu hizmeti verdiğimizde ne kadar ücret talep etmeliyiz ?
  2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    firmasına göre değişir!
  3. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ortalama bir aralık B sınıfı yerler için 30 elemanlı
  4. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    B sınıfı yer derken tehlikeli sınıftaki işyerleri için mi?
  5. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet , metal kesim büküm atölyesi
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    bunun için iş güvenliği uzmanı olmayı bekle,yapacağın işin içeriği önemli parası sonra gelir
  7. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet tuğba hanım haklısınız , ama ben kendi aile şirketmin risk analizini yaptırcam ama piyasayı bilmiyorum onu öğrenmek istemiştim.
  8. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Mahmut bey,
    Başka bir konuda "ben yapacam aile şirketimin risk analizini boş form soruyorum" diyordunuz????
  9. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kendime katkısı olsun diye geçerliliği olmasada risk analizi yapcam, sonra uzman tarafından yaptıracağım bi mahsuru varmı sizin için daha detaylı açıklayayım mı ?
  10. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    istediğinize yaptırın beni ilgilendirmez,sadece tutarsızlığınız dikkatimi çekti, okadar
  11. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    size göre tutarsız olabilir, burda yapacağım her şeyi açıklayacak değilim, konu başlığı ücret konuyu saptırmayın lütfen
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Mantıklı gerekçeniz yok bununla mı saldırıya geçiyorsunuz yani :):)
    isg profesyonellerin paylaşım platformundasınız.. dikkatinizi çekerim
    sürekli aynı konu dönüp duruyor ben dahil birçok kişinin ilgisini çekti ben dile getirdim..bunun için ayrı konu mu açacaktım :)
    istediğinizi aramaya devam edin.. umarım bulursunuz
  13. mahmut.mengulluoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    işte ayrım yeride bu ben saldırmıyorum saldıran sizsiniz, amacınızın ne olduğunuda anlamıyorum,
    dikkatimi çektiğiniz noktadayım siz yanlış yerdesiniz konunun başlığı tekrar okuyun bakalım ne yazıyor.
    aradığım şeyide forumun amacına uygun hareket eden arkadaşlar sayesinde buldum ilginize teşekkürler.
  14. Böyle konularla forumu meşgul etmeyin.
  15. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Birincisi burası çok tehlikeli bir işyeridir.

İkincisi risk analizini illaki uzmanın yapmasına gerek yoktur. Fakat risk analizide laf olsun cezadan kurtulalım diye yapılırsa cezası daha ağır olur.

üçüncüsü mahmut bey, hiç bir uzman işyerini görmeden peşinen şu paraya yaparım demez. uzman için önemli olan para değil yapılacak işin risk boyutudur. parasal kısmı ise verilen emeğin karşılığıdır. yani görmeden fiyat olmaz.. görmeden fiyat verenlerde bu işi layıkıyla yapamaz..
  16. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Bence de görmeden fiyat vermek, çok mantıklı olmaz... gece çalışması var mı yok mu? Şimdiye kadar ne tür iş kazaları yaşamışlar, daha pek çok şey sorgulanmalı diye düşünüyorum... Fiyat vermek için atlamamak lazım...
  17. civilenginar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bence herkes sacmalamıs adam genel anlamlı bir risk analzi icin ne kadar ücret alıncagını sormus bu degisiklik gösterir ama belli bir sınır aralıgındadır bunu söyleseydi sorun olmayacaktı herkes mesleğin öneminden sundan bundan bahsetmis gereksiz cevaplar kalabalııgı....
  18. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaş ben 650 TL yede risk analizi yaptım bu gün bir firmaya 110.000 TL teklif de verdim. nasıl bir aralıktır bu? sen hele bir uzman ol bir kaç firmada çalış sonra bir iş kazsından soruşturma geçir sonra sen gözün kapalı risk analizi yaparsın ;)
  19. mehmetgoktepe İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93297
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    işveren risk analizini kendisi yapabilirmi,
  20. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biliyorsa yapar.. ama eksik yada yanlış yapmışsa ileride hesabını verir.