1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizi fiyatlandırması

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve suleymanulus tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46434
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  çok zor üstat bu tarife
  keşke olabilse
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Haziran 2013 ---
  komisyon nedir ?

  yer neresi ?
 2. erdal salkaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  komisyon cok onemlı değıl yenı arkadaşlara bu ısı benımsetıp sevdırmek gereklı amacımız bu.tabıkı tıcarı faalıtler sonucu karşılıklı kazanc gerceklesebılır.çorlu tekırdağ-ıstanbul ıkıtellı
 3. Şahin SARIÇOBAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  21613
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar hayırlı günler işgüvenliği uzmanı devlet memurlarının ücretlendirmesine dair herhangi bir yönetmelik konun v.b şey bilen varmı acaba.<Bana gazetelerde yazan değilde resmi bir belge lazım.
 4. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Erdal Salkaya yaptığınız tamamen illegal ve bakanlığa bildirimde bulunmak istiyorum. Yazdıklarınızı da delil göstermeyi düşünüyorum. Saygılarımla.
 5. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Konya da ortalama 50daireli bir apartmanın ya da sitenin risk analizini 50,00 TL ye kadar yapıyorlar. İlgileniyorsanız eğer...
 6. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Konya da 30 adet işyeri bulunan bir işmerkezinde verilen fiyatı söylüyorum. Sakın ha gülmeyin. Bu bir trajedi 75,00 TL/işyeri... Neler mi var ...? İşyeri hekimi geliyor , igu geliyor, mak müh , inş müh vs geliyor hepsi ayrı ayrı tehlikeleri belirliyorlar ve igu bir de eğitim veriyor. Tadından yenmiyor. Bu ne iğrenç bir mevzuat , ne iğrenç bir yönetmelik ve ne iğrenç bir zorunluluk ki ; kimin eli kimin cebinde belli değil... Kimin ne yaptığı , kimin neyi kontrol edip neyi raporlandırdığı belli değil. İş kapabilmek adına hızla enflasyona uğratılan bu iş kolu , kapanın elinde kalacak gibi...
 7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  haklısınız geliyor sahada geziyorlar oarada boy göstermek lazım. ondan sonra çıkan risk analizini okuyun derim ben . kuyumcu risk analizinde çırçır makinesinin tehlikelerinden bahsedildiğini gördüm. eczanede avuç taşlama riskleri . sahda boy göstermek yeterli değil.
 8. Tuba ER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  C sınıfı uzman olarak osgb den nekadar maaş talep etmem gerekir arkadaşlar şuan böyle bir durum sözkonusu. Hiç tecrübem yok onuda söyleyeyim
 9. n.asma İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  75020
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Benim bir osgb de çalışan arkadaştan duyduğum kadarı ile 1250-2000 tl arası fiyatlar değişiyor artı bazıları yaptığı risk analizinden prim alıyormuş
 10. yeşim bingöl İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37482
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Taner Bey gerçekten bu fiyatlandırma neye göre yapılıyor ben de merak ediyorum. Bir OSGB ye Apartmanlara risk analizi ne kadar diye sordum verdiği cevap daire başına 20-25 tl ama ben size 15 liraya yaparım dedi. Buna mukabil kendi oturduğum apartmanda 60 daire var 200 tl ye yaptırılmış. Ben de daire başına 10 tl den fiyat veriyorum bana söylenen çok istiyorsun? Ne yapmalıyım sınıf arkadaşım Taner Bey?? Yol gösterin....:D:)
 11. xekeru İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Erdal bey belki düşünceniz extra olarak kazanç sağlamak ve bunu yaparkende yasal olarak vergiden kaçmadan diye düşünüyorsunuz (iyi niyetimle düşünüyorum) ama bunu belirtmeden geçemeyeceğim, siz osgb olarak çalıştırmadığınız kişinin yaptığı işe fatura kesmekle, yapan igu da usulsuz olarak işlem yapmaktan başınız ağrır, bunu nerden mi biliyorum? daha önce bu konu hakkında direkt maliye bakanlığı ile bir görüşmem olmuşştu. Umarım bunu okuyan arkadaşlarımız özellikle bireysel olanlar dikkate alır. İleride bunun saptanması demek geri dönük olarak size ceza gelmesi demektir, gerisini siz düşünün.
 12. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Afyon
  Sertifika Numarası:
  57660
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  @yeşim bingöl ,sınıf arkadaşım yeşim hanım :), fiyatlar o bölgedeki osgb yada uzman sayısına göre değişiyor. sen 300 dersin, onlar yan apt 200 e yaptırmış derse ne yapacaksın? benim ki daha kaliteli desen de ;) , piyasaya bağlı yani. biz çok düşürmeyelim yeter.
  Birde en son 55000 muammen bedelli ihalede bir osgb 20000 civarında ihaleyi aldı. benim aklım kesmiyor nasıl kurtaracak? 30 iş yeri, 200 çalışan yıllık anlaşma bedeli.

  Kamikaze yapmayalım. Çalışalım. Rızık Allah'tan.
 13. banu_zaim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  arkadaşlar bir sorum olacak yeni iş güvenliği uzmanı oldum. bagımsız olarak anlastıgınız az tehlikeli işyerlerinde örneğin kuaförler, ofisler vb. bu gibi yerlerde risk analizi ve acil eylem planı hazırladık mı işimiz bitiyor mu? Bir de altı yıl geçerliliği var, biz ücret bir kere mi alıcaz yoksa her ay mı?
 14. isg.ozgur İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bir kere alıcaksınız ücreti. Eğitimleri olması lazım birde.