1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizi metot seçimi çelik konstrüksiyon

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve esat deniz tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. esat deniz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar ben çalıştığım firmamda risk değerlendirmesi yapmam gerekiyor fakat daha önce yapmadım. çalıştığım firma çelik konstrüksiyon yani imalat montaj üzerine.ben risk değerlendirme adına herhangi bir defter veya risk değerlendirme formu yok.ve hangi risk değerlendirme metodunuda seçeceğimi bilmiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  imalat bölümü ve montaj bölümü ayrı ayrı değerlendirilmeli risklerin.Kinney methodu kullan biraz frekansta kafan karışacak ama çözersin inşallah..

  Ekli Dosyalar: