1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizi sunumlar-1

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    var olan tüm linkler çalışmaktadır ben yine ekstra 2 yeni link daha ekledim...kolay gelsin
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    paylaşılan konunun altında şifre verilmektedir
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynen şu şekilde,zahmet edinde şifre girin, ben geceler boyu dosya hazırlayıp link vermeyle uğraşıyorum. akşam mesai bitimi dnlenmek yerine evrak hazırlıyorum...

yada
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    her konunun altına koca resim koyuyorum göremiyorsanız yada fark edemiyorsanız ne yapayım başka...
  7. Mücahit İSGforum Üyesi

evet teşekkür ederim durumu anladığınız gibi aktarmak yerine karşınızdakinin anlayacağı gibi aktarsanız daha iyi olur kanaatindeyim...

Saygılarımla,
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Mucahit bey,

ben heryerde yazıyorum problemli linkleri ve şifre sıkıntısı olursa o konu altına deşifre edin diye,bu hseengineer.net içinde geçerli ordada sohbet bölümü var...sizin bu hususta bize dikkat çekmeniz bizi sevindiriyor fakat problemi dağ gibi göstermek emeklere yazık etmek gibi bir şey olur..onun yerine sorunun kaynağını,hangi konu başlığı altıydaysa söylerseniz hallederiz...bakın erenler1 rumuzlu arkadaş konu altında derdini anlattı bizde sorunu çözdük..
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

Ekli Dosyalar: