1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizinde her tehlike tek sayfada mı olacak

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve n.asma tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. n.asma İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  75020
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhabalar;
  Formlarda dolaşırken fark ettim. Bazı arkadaşlar diyor ki her tehlike için bir sayfa olacak diye. Oysa ki benim hazırladığım risk değerlendirmede kutucuklar ile bölerek tehlike ve riskleri belirttim. Bir sayfada birden fazla tehlike var.
  Böyle bir kanun yada zorunluluk var MI?
  Çünkü buraya aktardığınız pek çok örnekte benim dediğim gibi idi. Yani tehlikeler tek tek sayfalarda belirtilmemiş. Öyle olsa dünya kadar sayfa olur boşuna.
 2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Böyle bir zorunluluk yok.
 3. n.asma İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  75020
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  teşekürler