1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk analizlerinde uzmanların sorumluluğu

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Manisa
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  isghizmet
  Risk analizinde uzmanların sorumluluğu varmı diye soranlara bişey ifade eder sanırım. Ben gördüğüm riski yazarım. Kopyala yapıştır gitsin. Ben yaparım gerisi işverenin sorunu......

  KARAR.jpg
 2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  biz yapalım analizi işveren atsın imzayı :)
 3. Mustafa Dindar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  45117
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Boşverin magazini siz tüm tespitlerimizi yazın.
 4. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Isveren imzalasin
 5. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  21507
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sormak istedigim bir konu var.risk analizi yaptigim is yerinde calisan 2 genc var sigortasiz bunlar verecegim egitimler dahil olmalimi?
 6. cul_de_sac İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Turgut Bey aynı durumla bende karşılaşmıştım. Çalışanı sigortalı olmadığı sürece eğitime almayacağımı ve sigortasız çalışmasınada göz yummayacagimi belirttim. Onlarda sigortasını yaptılar hemde bunu yapmak birkaç dakikadan fazla zamanlarını almadı. Bizlerin görevi zaten yukarıda da dendiği gibi yazar geçerim mantığıyla hareket etmek değil herkesin hakettiği insanca şartlarda çalışması bilincini kültürünü insanlara aşılamaktır. Iş güvenliğinden önce sigortasız çalışanlar vardı ve kaza geçirdiklerinde de kimse yardım etmiyordu onlara. Peki bizlerden sonrada sigortasız şekilde çalışacaklarsa bizim ne anlamımız kalıyor. Bizler şartları iyileştirmek için varız işverenin işi görülsün diye değil.