1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirme fiyatsızlık politikası

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve umitclick tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. umitclick İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  abalı arkadaştan piyasayı sarsacak kampanya kendince fiyat düşük olunca herkes koşa koşa gelecek...sitemizde hazır ne ala memleket
  Risk Değerlendirme 200TL - riskdegerlendirmeformu.com‎
  www.riskdegerlendirmeformu.com/‎
  (0216) 481 8191
  3 günde raporlarınız hazır Uzman Kadromuz hızla hizmetindeyiz

  ??????????????????????????
  Böyle ayaklar altına alınca çokmu güzel oluyor?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2014 ---
  Risk değerlendirme fiyatsızlık politikası olucak düzeltir -özür dileriz-
 2. SerkanUSTA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  sakaryada 80tl ye 130 sayfa risk değerlendirmesi yapan osgb gördüm. isim değiştirip bir kaç foto ile destekledileri analizleri çoğaltıp satıyorlar heralde. birde osgb harici kimse risk değerlendirmesi yapamaz diye bilgi veriyorlar herkeze. İşin tadını kaçırıyor osgb ler.