1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmeleri aşamasında döf ne zaman açılır,ne işe yarar ve uygulaması nasıl olmalıdır?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve AYDIN_06 tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    @Erkan Dündar Bey Affınıza Sığınarak Sormak ve Öğrenmek İstiyorum Bu konuda bir Eğitim Bölümüne bir başlık açarak cevap verirseniz.Bu Konuda Birçok Kişi Engin Tecrübelerinizden Faydalanmasını Sağlamış Olursunuz.Şimdiden Cömertliğiniz İçin Teşekkürlerimi Sunarım...
    1-DÖF nedir ? Ne İşe Yarar Amacı-Mantığı nedir
    2-Risk Değerlendirmesinde Hangi kriterler göz önüne alınarak ve hangi durumlarda İlgili Risk ve Tehlikeler için DÖF açılıp açılmamasına karar verilir
    3-Döf Açma Kapatma Olayı Nedir (Tanımı)? Nasıl Açılır ve Nasıl Kapatılır (Uygulaması)?

Bu Konuda detaylı bir analtım bekliyoruz.Tşk...
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    İsteğiniz doğrultusunda ilgili birim üyelerine bilgilendirme yapıldı.
    Kısa süre içerisinde çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler.