1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmesi ile denetim arasındaki fark

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  tesktil makinalarına da uygulanabilir.aslında uzman risk analizinde sensörün bozulma olasılığını da değerlendirmesi lazım.bir işletmede benzer bir kazada uzman bu olasılığı düşünemediği için soruşturma geçirmişti diye haturlıyorum
 2. Tuğba CABİ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SHAMROCK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
  Sayın S. Günel,
  Gürültü ile ilgili güzel örnek vermişsiniz,bunu düşüneceğim.Ben de beni köşeye sıkıştıracak yanıtlar bekliyordum.Karamsarlığa gelince bilim şüpheden ibarettir.İş güvenliğini iyimserlikle yapamayız.Yaparsak biz kaybederiz.İş güvenliğinde durumun en kötüsünü düşünmek zorundasınız.
 3. Ali Ünal İSGforum Üyesi

  yılın ıcadı dedıler sıfır düşüs dedıler Bush üzerinden düştü şiddet tavan yaptı :)