1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmesi: nasıl yapılmalıdır? hazırlık ve uygulama kriterlerinin analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Bülent UYGUN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  293873
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Evet haklısınız, belirtmeliydim. 50 den az çalışan ve az tehlikeli işler. Ancak Sait Bey'in dediği gibi ben de sağlamcıyımdır :) Ancak, her halukarda cidden faydalandım düşünce ve bilgilerinizden. Çok teşekkür ederim değerli görüşleriniz için. Saygılarımla...
 2. Bülent UYGUN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  293873
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Evet haklısınız, belirtmeliydim. 50 den az çalışan ve az tehlikeli işler. Sait Bey'in dediği gibi, ben de sağlamcıyımdır yani, :) anlayacağınız üzere :) Çok faydalandım, değerli düşünce ve bilgilerinizden. Çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum. Saygılarımla... (Yazdıklarım çıkmadığı için, tekrar yazdım bu son yazdığım memnuniyeti. Çift çıkarsa özür dilerim.)