1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmesi revizyonu

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve oğuz han yüce tarafından 5 Eylül 2016 başlatılmıştır.

 1. oğuz han yüce İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  22612
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ANFA GÜVENLİK HİZMETLERİ VE SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ
  Arkadaşlar merhaba daha önce yapılmış risk değerlendirmesi revize edildikten sonra önceki risk değerlendirmesine yürürlükten kalktı kaşesi vb. bir işlem gerekir mi?
 2. Serkan Kala İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10956
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
  Risk değerlendirme no yada revize no falan yazmıyor mu bence onun için kaşeye gerek yok. Kim basar o kadar sayfaya kaşe :D
 3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Gerek yok siz yaptığınız revizyon tarihini zaten revize olan dokümana yazacaksınız otomatikman yürürlükten kalkacak ayrıca eski dokümanı da arşivlemek gerekli.
 4. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Eski dökümanları hiç bir zaman atmayın, sizden önce yaşanmış iş kazalarında çalışanlar geri dönük dava açabiliyor ve şikayetçi olabiliyorlar. O dönemin dokümanlarında risk analizi de isteniyor
 5. metin salık İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118323
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Florence Nightingale Hastanesi
  Risk değerlendirmesinde revize edildiğinde eski dokümanların yerine verdiğiniz tarih sırasına göre değerlendirmeye alınır dolayısı ile hiçbir dokümanı geçersiz saymayın derim her zaman arşivleme bizi ve işletmemizi garanti altına alır. Türkiye de özellikle yazılı ve saklama sorunu olduğundan dolayı dikkat edilmesinde fayda var.