1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmesi semineri

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Konuyu eğitimcimize ilettik.Konu ile ilgili tarafınıza bilgi aktaracağım
  2. Ersin Bey,

Kusura bakmayın geç cevapladım kesin bilgi verebilmek adına.'' zone bölgesi hesaplaması nasıl yapılır " konusu seminer konularımız arasında bulabileceğiniz bir içerik olacaktır.

Bilginize
  3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  4. Rica ederim.
  5. Son katılımcı hakkını değerlendirmek isteyen var mı bu seminer için kayıtları durduruyoruz.
  6. Kayıtlarımız dolmuştur ilgi gösteren tüm isgforum ailesine teşekkürler.Farklı bir seminerimizde görüşmek dileğiyle
  7. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Emre Bey,seminere katıldım fakat süre yetmedi zone bölgesi hesaplaması nasıl yapılır konusuna ve sunumuna hiç girilemedi, bu konu ile ilgili sunumu göndermenizi rica ederim
  8. Konu ile ilgili şehir dışındaydım bu nedenle cevap veremedim.Konu ile ilgili durumu ilgili birime iletiyorum.Konu hakkında talebinize cevap verilecektir.
  9. konulu olmuş

risk değerlendirmesi güzel aslında hepimizin bilmesi ve yapabilmesi gerekiyor ancak bu eğitimler ne kadar efektif olur karar veremiyorum

hali hazırda kursta görsterilenler üzerinden çalışabiliyorum fazlasının avantajı öğrenene kadar bekliyorum
  10. Gelecek seminerimize katılım gösterirseniz bu sizin karar verme sürecinizi netlemiş olur.Bir daha ki seminerimize aramızda görmek dileğiyle
  11. parası öyle denemek için verilebilecek bir para değil sorun o :)
  12. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Emre Bey, bir daha ki seminerinizde sadece risk değerlendirmesi üzerine yapın. 6331 ve mevzuattan risk değerlendirmeye fazla vakit kalmıyor