1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk değerlendirmesini kim denetler?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve cihat ceylan tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar 7300 nüfuslu küçük bir ilçede geçici olarak çalışıyorum.Burda konuştuğum esnafların hiçbirinin risk analizinden de iş güvenliğinden de haberi yok.Bunlara kim gidip diyecek risk analizi yaptırın yada yaptırdın mı diye? birileri desin ki biz de analizi yapalım.
  2. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Bende eşimin çalıştığı yine az nüfuslü bir ilçede kaymakamlık ve fen işleri müdürlüğü ile iletişime geçmeyi düşünüyorum,şuan bir tanıtım dosyası hazırlıyorum,6331 in kısa özeti,cezalar vb.
  3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Denetlemeden çok yasal zorunluluk olduğunu ve cezaların ağır olacağını belirten bir sunum faydalı olur.
    1 saat bu belirteceğim kesimlere zaman zaman anlatarak bilinçlendirirsiniz.
    YANİ GÜVENLİK KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAYA ÇALIŞIRSINIZ.

2014 YILINDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULU TANITIM

TİCARET VE SANAYİ ODASINDA
    ESNAF VE SANATKARLAR ODASINDA
    TV RADYO VE GAZETELERE

KONUNUN MUHATAPLARINA ULAŞIRSINIZ...
  4. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sanırım sgk da risk analizi ve sürekli denetim diye bir birim bulunuyor.orayla görüşmek daha mantıklı olabilir ilk olarak.
  5. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    sgk nın ilgili yönergesi

Ekli Dosyalar:

6. Deniz Kaya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79933
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Genelde şu şekilde oluyor. muhasebecileri bunları uyarıyor. diyor ki yaptırmak lazım. cezası var falan. Adam da muhasebeciye soruyor tamam ama nasıl nerden yaptıracağız. muhasebeci diyor tamam ben hallederim. Bir tane uzmanı gönderiyor. Artık kendine de birşey alıyorsa bilemem.
    O yüzden tanıtıma muasebecilerden başlamak lazım sanırım. :)
  7. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o kadar küçük bi ilçe ki burası muhasebeci bile yok :)