1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Risk denetimlerine hazır mısınız?‏

Konusu 'Faydalı Yayınlar' forumundadır ve buketdemir tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş dünyası yayınları

Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası 30 Haziran’da Resmi Gazete’de yayınlandı. Yaptırımların tümü 1 Ocak 2013’den itibaren yürürlükte!
    Şimdiye kadar yönetmeliklerle yürütülen İSG konusunun artık müstakil bir yasası var. Bu yasanın en büyük cezai yaptırımları Risk Değerlendirme üzerine uygulanacaktır.
    Yeni yasayla işçi sayısı ve tehlike sınıfına bakılmaksızın tüm işyerleri ‘Risk Değerlendirmesi yapmak ve değerlendirme sonucu gerekli önlemleri almak’ zorundadır. Ayrıca işveren artık taşeronlarının da işyerlerinde risk değerlendirmesi yapmasından sorumlu olacak.
    Bu nedenle risk değerlendirmeyi pratikleştirmek ve yasal sorumluluğunuzu güvenle yerine getirip, etkin bir risk yönetimi yapabilmeniz için geliştirdiğimiz yeni yayınımzı inceleyebilirsiniz:
    İSG Yasası ve Risk
    Değerlendirme Kılavuzu

Risk Değerlendirme, Acil Durum Eylem Planı, Kriz Yönetimi, Kontrol Listeleri, Formlar ve Sunumlar (CD-ROM ve Kitap)

Bu eğitim seti ile;
    [​IMG] Risk değerlendirme formları ile risk oranlarını doğru tespit ederek kimlerin hangi risklere ne oranda maruz kaldığını öngörecek ve hangi koruyucu ekipmanın kullanılacağına karar verebileceksiniz.
    [​IMG] Örnek çalışmalar ile form ve tabloları pratik olarak kısa sürede hazırlama becerilerini kazanacaksınız.
    [​IMG] Acil durum eylem plan ve kriz yönetimi prosedürü hakkındaki form ve örnekler sayesinde başarılı bir risk yönetimi yaparak kendinizi ve şirketinizi yaptırımlara karşı garantiye alacaksınız!

(Ürün No: 406/12)

Yayınlarımızı kullanan müşterilerimizden bazıları;
    [​IMG] [​IMG]
    Hemen Arayın: 0212 347 87 17
    İçerikten Örnek Başlıklar

CD-ROM
    - ISO 31000 Risk Yönetimi (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    - İş Sağlığı ve Güvenliği - Çevresel Etki Risk Yönetimi Sistemleri için Pratik Belgeler (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    - Örnek Tehlike Analiz ve Risk Değerlendirme Tabloları (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    - Tehlike Analizi ve Risk Değerlendirme Örnekleri (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    - Yeni Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Yeni Çıkan ve Çıkacak Olan Yönetmelikler
    - Tehlikeli Kimyasallar, Müstahzarlar ve Atıklar Risk Değerlendirme
    - Çevresel Etki ve İSG Yönetim Sistemleri Kontrol Liste ve Formları (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    - İSG ve Çevresel Etki Risk Değerlendirme Sunumları (Tüm Sanayi ve Ofisler İçin)
    KİTAP
    - Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı
    - Risk Değerlendirme Metodları
    - ISO 18001- 14001 ISG ve Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 31000 : 2009 Risk Yönetim İlke ve Uygulamaları
    - Yeni Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Yeni Çıkan ve Çıkacak Olan Yönetmelikler

Detaylı bilgi ve Sipariş İçin Tıklayınız
    Forum Media Yayıncılık Tic. Ltd. Şti
    İstanbul, Tel: 0212 347 87 17
    E-mail:

faydalı bir yayına benziyor fakat emin olamadın almak konusunda.Almış olan varsa ve ya almayaı düşünenler yorumlarını merakla bekliyorum...
  2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    389 lira iyi para... :)
  3. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bana da fiyat olarak biraz çok gibi geldiii :rolleyes: