1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sözleşme saatlerinin dakikaya çevrilmesi

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve gökhan demirkol tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. gökhan demirkol İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar bakanlık sitesinden yapılan sözleşmelerle ilgili hizmetin saat cinsinden dakika cinsine döndürülmesi konusunda bir gelişme oldu mu?
 2. hakima İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Giyotin, hidrolik pres, çelik bükme makasları gibi onlarca tehlikeli makinenin olduğu, boyahanesi olan bir yere ayda 2 saat iş güvenliği ataması yapılması gibi abzürt bir uygulama varken birde bunu dakikalara indirmek iş güvenliğine hakaret neredeyse,

  İş Güvenliği saatleri iş sayısı dışında işletmedeki makine sayısı ve alanı gibi kriterlerde dikkate alınmalı. Yoksa iş yerlerine selam verip çıkmaktan başka hiçbir şeye yaramaz bu sistem.
 3. selmirsel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhabalar, hurda balya oluşturmak için kullanılan hidrolik pres ile ilgili kullanım talimatı mevcut mu sizde?
 4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Kasap et koyun can derdinde :D Bu isteğinizi konu altından değil de özel mesaj yoluyla göndermelisiniz konuyla alakasız bir mesaj atmış oluyorsunuz zira. ;)