1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sözleşme ve işyeri iç yönergesi

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve serpil varlı tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. serpil varlı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bireysel yapılan iş güvenliğinde e-katip üzerinden sözleşme çıktısı almalı mıyım ? ve işyeri yönergesine kimler imza atmalı sadece çalışanın atması yeter mi? işyeri yönergesi hazırladım 35 sayfa 120 kişiye yazıcı dayanır mı? :) bir tane işverene versem sorun yaşarmıyım ? yardımcı olacak herkese şimdiden kucak dolusu kazasız günler....
 2. okan taşçakmak İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84688
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  e devlet üzerinden yaptığınız sözleşmeden çok ayrıca bir iş sözleşmesi yapmanızda fayda var bence.onun dışında işyeri iç yönetmeliğinden bahsediyorsanız bunu işverene ve burda yazanların uygulanmasını sağlayacak kişilere imzalatmanız yeterli olabilir.işçilere imzalatmanız gerekenler (yine iç yönetmelikte yer alması gerekenlerden ) çalışma talimatları,isg talimatları ,havalandırma yönergesi,....,v.s gibi belgelerdir.ve işçilerin iş sözleşmelerinde olması gerekenlerin eksiksiz olduğuna dikkat etmek gerekir.
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Bizler de şirket yönetim manüel içerisinde bulunanların çıktısını alıp laminant kaplama yapıyoruz ve çalışanlarımız için imza açıp görünür bir yere asıyoruz. Siz de bu şekilde yapabilirsiniz.