1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sözleşme ve sınıf atlama hakkında

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Eray ÖZER tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Eray ÖZER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118415
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
  Uzman bulundurma zorunluluğu olmayan bir şirket düşünelim yani saat hesabı falan yok.Ama yine de şirket ilerisi için hazırlık amacıyla görevinizin yanında ek iş sözleşmesi yaparak size iş güvenliği uzmanı ünvanı verdi.Fakat bakanlığa falan bildirmedi çünkü bir zorunluluğu yok.Bu sözleşmede geçen süre sınıf atlamak için işimize yarar mı ?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  tüm yürülük tarihleri hazırlık yapma ve gerekli aksiyon için verilmiş sürelerdir..illede temmuz-2013 beklenmez..illede 2014 beklenmez..