1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sözleşme yapmayan işyerlerinin isg-katipten görülebilmesi hk.‏

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Abdi TURAN tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  43005
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel sektör / Bakım Müdürü
  Arkadaşlar sistem bize işverenlerden hangilerinin 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu ciddiye alarak İSG Profesyonelleri ile sözleşme yaptığını göstermiyor.

  İSG-Katip üzerinden biz uzman ve hekimlerin bireysel giriş yaparak sözleşme yapmamış olan şirketleri görme isteğini lütfen bir dilekçe ile YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINDAN talep edelim.

  Ben bugün aşağıda olduğu gibi bir yazıyı e-mail ile yolladım...  Kime: yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr (yetkilendirme.isggm@csgb.gov.tr)
  Bilgi:kozer@csgb.gov.tr (kozer@csgb.gov.tr); eto.isggm@csgb.gov.tr (eto.isggm@csgb.gov.tr); issagligi.isggm@csgb.gov.tr (issagligi.isggm@csgb.gov.tr)  YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINA / ANKARA

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım.

  Henüz sözleşme yapmamış olan işyerlerinin dökümünün İSG-Katip üzerinden yayınlanmasını ve biz uzmanların bireysel girişlerden bunları görebilmesini talep ediyorum.

  Saygılarımla,


  Abdi TURAN

  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Cep :

  Adres :

  Belge no :