1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sözleşme

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  arkadaşlar merhaba ben şimdi mayısda sınava giricem allah nasip ederse bir firmada isg sorumlusuyum 50 kişi altı çalışan var temmuz 1 den itibaren uzman olursam şayet benim neler yapmam lazım sözleşme yapılmalı ama bu nasıl bir sözleşme bildirim uzman olarak yapılmalı v.s yani resmi yapacagım seyler neler onu ögrenmek istıyorum sozlesme bıldırım v.s zaten yapmam gereken fırma ıcındekı prosduru yapıyorum.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sistemden yani isgkatip üzerinden e devlet şifrenle girecen resmi atamanı yapacan,birde iş akdi düzenlersin..olur biter..