1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Süper market işletmeciliğinde isg uzmanı

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve ozymtl tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. ozymtl İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Süper Market İşletmeciliğinde İsg Uzmanı bulundurmakla ilgili hala belirsizlik var. Bizim bir ilde 28 adet şubemiz bulunmakta ve bu şubeler farklı Sgk sicil numaralarıyla çalışmaktadır. Bazı şubelerimizde 10 kişiden fazla bazı şubelerimizde ise 10 kişiden az personel çalıştırmaktayız. Şimdi biz İSG uzmanını sadece 10 kişiden fazla çalışan şubeler için mi bulundurmamız gerekmektedir? yoksa toplam personel baz alınarak bir İsg uzamınıyla sözleşmemi yapmamız gerekiyor.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sicil nolar farklı ama aynı ana firmaya bağlıysa 10 üzeri yada 10 altı değerlendirilmez patronun atıyorum 21 tane marketi var aynı il sınırları içerisinde ve 21x10 kişi toplamda çalıştırmaktadır..tek tek sicil noları girmek lazım ama ocaktan sonra tek sicil no ile toplam kişi sayısı ve saati girilecek haberiniz olsun ama..sicil nolar aynı firmada gözükmesi şartıyla ve de aynı ilde olması şartıyla..
 3. Ali Ünal İSGforum Üyesi

  farklı lokasyonlar ise farklı sicil nodur