1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sürücü kursu & motorlu taşıtlar & sürüş parkuru risk değerlendirmesi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve zümrüt yılmaz tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. zümrüt yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İyi Akşamlar arkadaşlar gün boyunca yeni konu açmamak için aradığım soruyla ilgili bir cevap bulabilecekmiyim diye araştırma yaptım fakat herhangi bir cevaba ulaşamadım sizlere bir kaç sorum olucak

*Sürücü kurslarında İSG eğitimi vericem perşembe günü fakat elimde hiç bir veri yok bununla ilgili eğitim sunumları ,pdf dosyası ...vb kaynakları olanlar paylaşırsa bana çok yardımcı olurlar.

*Diğer sorum ise yine sürücü kurslarında Risk Analizi yapmam gerekiyor ofis kısmı,sınıflar kısmında sıkıntım yok fakat araçlar ve sürüş parkunun risk analizinin nasıl yapılacağı konusunda en ufak bir fikrim yok .

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1-firma seçtiği sürücü parkurlarının güvenirliği ve parkur planı
    2-araçların bakım onarım güvenirliği
    3-araçların levhalandırılması(özel sürücü dikkat vs var mı yok mu vs...)
    4-ofis termal konfor şartları uygunmu
    5-öğretmenlerin pisiko teknik raporları var mı
    6-acil durumlar mevcut mu(özellilkle sürücü adayı kaza geçirirse ne yapılmalı)
    7araçların kasko,trafik ve muayenesi var mı
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Nisan 2013 ---

1. zümrüt yılmaz
      parkurun güvenirliği? nasıl bakabilirim
    2. Erkan Dündar
      test sürüşleri trafiğin yoğun olduğu ve riskli yerler olmamalıdır...
  3. zümrüt yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kendi sürüş parkurları var bu sürücü kursunun burda bakmam gereken hususlar nelerdir acaba?
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sürücü kurslarının açılmasına ve çalıştırılmasına ait yönetmelik,tüzük ve tebliğleri bul..birde trafik yönetmeliğini iyi oku..olması gerekenleri bulur yada bilirsen uygunsuzluğu ve tehlikeyi daha rahat görmüş olursun..
  5. zümrüt yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok teşekkür ederim ...
  6. zümrüt yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kendi yaptığımçalışmalar ektedir.

Ekli Dosyalar: