1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sürücü kursun da yapılacak isg analizi için yardımcı olabilirmisiniz.

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Serkan Vayiç tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba
    bir ricam olacaktı sizden.
    ben sürücü kursunda isg analizi yapacağım ve bu ilk işim olacak. bununla ilgili elinizde veya sitede döküman bulunuyorsa mail atabilirmisiniz. siteye baktım ama bununla iligili bir konu bulamadım veya gözümden kaçtı bi de kursun ücretli ve kadrolu olmak üzere 55 çalışanı var ücretli veya kadrolu olması arasında yasaya göre fark olmadığını biliyorum şimdiden teşekkürler.
    mail adresim srknvyc@hotmail.com
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erkan bey teşekkür ederim
    yalnız risk değerlendirmeleri bölümünü inceledim eğitim kurumları veya sürücü kursları için yapılmış örnek bir çalışma bulamadım.
    belki işin kolayına kaçıyor gibi gözükebilirim bu benim ilk işim elimde örnek bir çalışma bulunursa daha iyi bir şekilde yapabilirim referansımında iyi olacağını düşünüyorum. tecrubesiz olduğum için bazı tehlikeler gözümden kaçabilir diye düşünüyorum..

sakıncası yoksa bir sorum daha olacaktı. kursun 4 şubesi var ve toplam çalışan sayısı 55. her şube için ayrı bir risk değerlendirmesi yapmayı düşünüyorum.. verilecek eğitim ve risk değerlendirmesi dahil ne kadar ücret talep etmem gerekir sizce.
    kazasız günler dilerim.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman