1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sunum Sıcak çalışmalarda akış şeması sunumu

Konusu 'ISGNet::Sunum' forumundadır ve Sait Aktaş tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Arkadaşlar selamlar,

  Belirli işlere başlamadan önce yapmamız gereklerden birisi de o işe özgü Sıcak Çalışma İzinleri'nin alınmasıdır.

  Bu izin sadece bizlerin isteği ile 5dk'da hazırlanacak bir form olarak görülmemeli, bunun dahi hazırlanmasının belirli bir düzen ve sıralamada yapılmalıdır.

  Hazırladığım bu sunum bununla ilgilidir. Yol gösterici olduğuna inanıyorum.

  Umarım işinize yarar.

  Sunumun hem hazırlanmış halini, hem de eklemelerle düzenlemelere olanak tanımak için ham kısmını ekliyorum. Sizlerin de yardımcı olacağınızı düşünüyorum.

  Saygılarımla..

  Ekli Dosyalar: