1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf değiştirirken sözleşme yenileme

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Oztr tarafından 25 Ocak 2019 başlatılmıştır.

 1. Oztr İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhaba,

  Sınavı geçtik, bir üst sınıf sertifikaya hak kazandık, harcı da yatırdık, sistemde yeni sertifikam aktif gözüküyor ama çalıştığım şirkette hala bir önceki sertifikam ile olan sözleşme aktif gözüküyor.

  Yeni sertifika ile tekrar sözleşme yapmam gerekiyor mu? Öncesinde eski sertifikamla olan sözleşmeyi iptal mi etmem gerekiyor?

  Bu arada vize ücretini ödemediğim için 10 gün önce eski sertifikam pasif duruma düşmüş.

  Teşekkürler
 2. Seyfi Tohumcu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  eski sözleşmeni iptal edip yeni belgenle işyerine tekrar atanman gerekiyor. aksi taktirde yeni belgenle süren işlemez. (10 gün pasif olduğunda belgen işlememiş ancak bu sorun değil çünkü zaten bir üst sınıfa geçmişsin)
 3. Oztr İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  teşekkürler