1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
  2. yasin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48749
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Varyap Gap İnşaat Ortak Girişimi Metropol İstanbul Şantiyesi
    22 kasım - 03 aralık tarihleri arasında yapılmıyor muydu kayıtlar?
    ben B-Sınıfı için sınava giriyorum 27 kasımdan önce kayıt yaptıramıyor muyum?
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    para yatırma tarihleri o tarihlerde sistem yukarıda verdiğim adrese girince 29 kasım tarihini veriyor
  4. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu link bana pek normal gelmedi üstelik ilanı da yok. bu bizim başvuru sayfamız olamaz bence.arama moturuna istemeden takılmış bir link bence.
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    daha önce de bu sayfadan başvuru yapmıştık biz
  6. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biraz daha bekleyelim yakında belli olur. şuan ilan göremedim ben.
  7. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ilan değil uyarı veriyor zaten tek çare beklemek 29 kasıma kadar
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. Sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir
  9. Acelesi yok 27 Kasımda herkes halleder.. Panik yok.. Siz yeterki çalışın.. Herkese kolay gelsin..
  10. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    27 kasimdan once odeme yapilmayacak mi ziraate...
  11. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yapılabilir misal ben yaptım bile
  12. Ben de bu bugün yaptım ... bankamatikten.. eğitim ödemeleri - meb ödemeleri -tc kimlik... Sorun yok arkadaşlar.. 27 Kasımda sadece başvuru yapılacak.. Ödeme önceden de yapılsa olabilir...
  13. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    fotoğraflarınızı scannerdan scan etmeyi unutmayın
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    henüz ödeme yapmadım, şu anda yapabilirim lakin başvuru ekranını görmeden ödeme yapmayacağım. böyle saçma sapan iş görmedim.
  15. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    verdiğiniz link error veriyor bir benmi açamadım bu linki.birde para yatırmadan da sistemde olup olmadığımızı sorgulayabiliyormuyuz?
  16. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. Sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    veya 21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan sınava, adlarına ödenen prim gün sayısına göre üst sınıf iş güvenliği uzmanlığı için sınav başvurusu yapacak adaylar, başvurularını 27 Kasım 2013 tarihi itibariyle yapabileceklerdir"

Benim gibi bu endişe verici uyarıyı alanlar varsa burda paylaşsın ?
    Ben yükselme sınavına giriyorum.
  17. normal bir durum endişelenmeyin..:)27 kasım da başvuru yapılacak...
  18. özgeaksoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81314
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    özel medikar hastanesi
    ben parayı yatırmak için gittim,3.sınav hakkı falan dedi.sizde de aynı şekilde mi?
  19. 2013 yılının 3. sınavı
  20. özgeaksoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81314
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    özel medikar hastanesi
    yanlışlık yok yani,bende şaşırdım ve birkaç gün daha beklemeye karar verdim..ilginiz için tşk ederim ezel hanım