1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hangi bilgilerde?
  2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Kimlik numarasında
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hiçbir bilgide hata yok maalesef defalarca denedim, başvuru sürecinde sorun olsa, sınav ücretini almaması lazım tc no'ya göre ücreti alıyor çünkü.
  4. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kaydımı yaptım ,prim gününe göre B Sınıfı olarak direk çıktı foto mu da değiştirmedim , herkesin hakkında hayırlısı.
  5. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    yok değil. 22 yaşında lise mezunu yeğenimin tc sini girdim.. para yatırma ekranında adı çıktı.. oğlumun tc yi yazdım, 2.5 yaşında, o da çıktı.. 83 senesinde vefat eden dedeminkini yazdım, o da çıktı.. :D

yani herkes para yatırabiliyor..

ben internetten tc kimlik no girerek yatırdım. kurumsal tahsilat dedikleri şey, eft yapmadan yollamaktır..
    zaten şubelerden yatrıramıyorsunuz parayı.. ATM ye yolluyor banka memurları..

sonuç: atm ve internetten para yatırlılabiliyor.. eft yapmayacaksınız ama.. kural bu..
  6. Kemal ekim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Askerlik borclanmasi yapan arkadaslar sinav a giremiyoruz yatirdiginiz Paralarin geri iadesi icin 170 den kayit olusturmak zorundasiniz..,
    Ilk olarak askerlik borclanmasini Kabul Eden bir duyuru yayinlamislar ardindan yeni bir duyuru ile bunu gecersiz saymislar ... Ellerinde kaldik bunlarin
  7. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BU DUYURULAR NEREDE YAPILMIŞ KEMAL BEY BİLGİNİZ VARMI
  8. Kemal ekim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hic bir fikrim yok duyurulara baktim AMA goremedim hic bir sey ...
  9. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben alo 170 e bu konuda kayıt açtırdım.çalışma bakanlığını sitesinde bilgi edinme bölümünden bilgi istedim.
    ancak kurban olduğumu zannediyorum.65 günlük askerlik borçlanmam boşa gitti. eğer öyle bir duyuru var ise benim askerlik borçlanmasını yaptığım günden sonraki bir tarihte yapılmış ise dava açıp paramı geri talep edeceğim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2013 ---
    aynı zamanda hakkımıda talep edeceğim.
  10. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar, askerlik borçlanması falan kabul edilenler var. Alo 170 i aradım düzeltmeler yapılıyor diyor, sakın onaylamayın diyorlar. Bilginize
  11. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ancak kimseden bu şekilde bir şikayet duymadım. acaba tek sıkıntı bende mi. sadece ben mi askerlik borçlanması yaptım ve sadece benim başvuru mu kabul olmadı tam anlayamadım kimseden ses çıkmadı
    ne zaman ardınız uğur bey
  12. Kemal ekim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende askerlik borclanmasi yaptim ve baswuramadim durum ayni bunu dilekcelerle duzenlemek mumkunse ne ala
  13. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizdedemi sıkıntı var
    a için başvuru yapacaktınız b mi yazıyordu kemal bey
  14. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biraz önce 170'i aradım. Görevli askerlik borçlanmalarının kabul edildiğini, yedek subaylık dönemi emekli sandığı primlerinin kabul edildiğini, listelerin güncellenmeye devam ettiğini ve aralıklarla başvuru yapmaya devam etmem gerektiği söylendi.
  15. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende yalnız ekranda b sınıfı diye gözüküyor. bu benimde mi aralıklarla tekrar denemem gerektiği anlamına geliyor. Zafer bey.ben başvuru yapmadım henüz
  16. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    sizde yine iyi birşeyler çıkmış biz de tık yok.
  17. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Akrostişlerle zorlama be hocam emeğine yazık.
    Sayıştay sayar-Danıştay dayar
  18. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sanırım sabah 10'da borçlanmaları kabul etmeden listeleri MEB'e verdiler. Sonra da vazgetiler. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Benim ki biraz bilgi biraz duyum biraz da tahmin. Bir önceki meajım ise duyum ve tahmin içermiyor. Bence alt sınıf çıkan varsa düzelene kadar beklesin. Sanırım bir umut var
  19. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    umut derken nereden aldınız bu umut kaynağının bilgisini.ne yapacağız sizde ekran nasıl gözüküyor
    kafayı sıyıracağım net bir bilgi olmadı mı sıkıntı
  20. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben başvuru yapamıyorum şu anda. Ama telefondaki görevli önündeki bir metni okuyarak cevap verdi. Şahsen devlete güvenmem ama bilgi verilmeseydi sanırım o memur böyle kesin konuşmazdı.