1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizdedemi b sınıfı gözüküyor
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2013 ---
    sizde de b sınıfı gözüküyor galiba a sınıfı yerine değil mi?
  2. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben B'ye başvurmuştum. Şu an ekranda dünkü uyarının aynısını alıyorum
  3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende uyarı yok sayfa açılıyor ancak sınav tipi b sınıfı olara gözüküyor.orayıda ekrandan değiştirme şansı bulunmamakta.ne yapacağım şaşırdım.bizden başka bu tür askerlik borçlanması yapan ancak kabul olmayan kimse yok galiba
  4. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Acele etmeyelim, pazartesi salı durum netleşir sanırım. Devlet malesef böyle. Uzun uzun konuşmaya gerek yok. Borçlanma yapan birçok kişi hayal kırıklığı yaşamış, birçoğu da bizim gibi cevap arıyordur. Bu forumda yazmamış olabilirler. Yakında daha fazla bilgimiz olur sanırım.
  5. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ok iyi kşamlar
  6. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben de doğum borçlanması yaptım ama alt sınıf gözüküyor
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Kasım 2013 ---
    çok sıkıldım bu işten artık
  7. Halime Bağcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93030
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Songül hanım bu kabul edilmediğini mi gösteriyor acaba ? Bende aynı durumdayım ama ben sisteme daha girmeyi başaramadım
  8. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaşlar her yönüyle kepazelik. kayıt yapanlara geşmiş ve hayırlı olsun. yapamayanlara ise allah sabır versin.
    Bakın neye rastladım:
    Benim kaydım da A sınıfı görünüyor.. ama benim 1600 prim günüm var. kayıt yaparsam geçersiz olur.Talep Edilen Grup: A sınavı ve kapalı. 170 i arasak boş ordakilerde bilmiyor. bakanlığı arasak ulaşmak mesele nasıl edecem..?
    Ya sizin derdiniz dert midir arkadaşın kinin yanında? Adam piyango vurdu ama tahsil etsemm i acep diye kıvranıyor?
    Anlayacağımız yine krize devam, bu olay artık analı kızlı çorbadan da beter olmuştur. Kayıt yaptıranlarda sevinmesin derim, "böyle bir kayıt not found" mesajı alırsanız sakın şoka girmeyin. İki iyilikten birisi, hazırlıklı olmak lazım...
  9. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu durumda ben bakanlığı dilekçe göndereceğim bir açıklama yapması ve durumu düzeltmesi adına
  10. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bazı arkadaşların, 2100 prim günü ile B ye başvurup, ekranda A çıkanlar olduğunu duydum. Çok karışık bir durum var şuan.
  11. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bakanlığın faks numarasını dün bir arkadaşımız yazmıştı.tekrar gönderebilirmi acaba ilgili numaraları
  12. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    millet uyuyor daha galiba
  13. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    başvuru linki nedir ? bulamadım paylaşırmısınız ?
  14. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsggm internet sitesinde, meb başvuru sisteminde çıkan uyarının (müracat faks ve telefon numaraları hk) hiçbir geçerliliği yoktur şeklinde bir duyuru var
  15. emrahakb İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    6482
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    askerlik borçlanmasını kabul etmediler dilekçe yazamıyorum ne yapmamız lazım o zaman
  16. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    doğum borçlanması ve askerlikte sıkıntı yok 170 i dün akşam aradım öyle dediler
  17. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bana söylendiğine göre, borçlanmalar kabul edilecek ve listeler güncellenecekmiş. Pazartesi ve salı bir daha bakalım dedim. Dilekçe yazmayı düşünebilirsiniz ama pazartesi bile dilekçenize cevap alamazsınız. Beklemek gerek.
  18. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bugün itibari ile sınıfı yanlış gözükenin bilgisi düzelen varmı
  19. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aLO 170 i bugün aradığımda, elimize bugün ulaşan bilgiye göre, borçlanmalar kabul edilmeyecekmiş dediler.
  20. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar hafta sonu 170 hariç kimseye ulaşamazsınız. Cuma akşam 17'de sistemin açılması bu yüzdendi. Kendileri düzeltmedikçe bir yapılması mümkün değil. Yasa, hukuk falan yalan.