1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burada açık bir ifade yok. Nüans farklılıkları var açık dövüşmüyorlar
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 30 Kasım 2013 ---
    ozaman yazacaktın kardeşim açık açık
    sadece bu üç kurumdan yatan primler kabul olacaktır diye
    öyle sıkışınca kullanılmak üzere kaçamak yapmak iyi değil
    diyecektin askerli,doğum,yurtdışı vs kabul edilmeyecek diye
    babalar gibi yapacaktın sınavı
  2. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Göz olanı, beyin olacağı görür.
    Bunların hangi organları ile iş yaptıkları ise hiç belli değil!
  3. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Prim ödemelerinin (SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) hangi ad altında ve hangi zaman diliminde ödendiğine bakılmaksızın sadece prim ödeme gün sayıları dikkate alınacaktır.
    Bu ifadeye istinaden benimde ayda 60 gün yatan primlerimi sizlerin askerlik borçlanmasını kabul etmek zorundalar.
  4. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bireysel olarak yapacağımız şikayetler çok da karşılık bulamayabilir. Bir odamız, derneğimiz olsun diye tartışmalar yapılırken, forumlardaki arkadaşların ilk düşündüğü, iş güvenliği uzmanı maaşı oluyordu. Ama şuanki durumda, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile, gerekirse Bakanlıkla üyelerinin hakkını arayacak bir oluşuma ihtiyacımız olduğu açıkca görünüyor.
  5. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bana fenalık geldi bu işten
  6. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hep kendi derdimizi çözmeye uğraşıp durduk. Daha öncede belirttim. Pazartesi günü İş Sağlığı ve Güvenliği Profeyyonelleri Derniği Başkanı Levent Kavlak Bakanlığa gidecek. Acaba kaç kişi bu derneğe üye oldu. Üye olanlar bile aidat ödemiyor. Kerizin birisi ilgilenir nasıl olsa diye. Oluşum istiyorsanız oluşum da var, ilgilenenler de var ama hiç kafanızı çevirip bakmayı denediniz mi?
    Ben başvurdum hehehe diye mesaj yazanlardan bahsetmeye gerek bile yok. Sorun yaşayan arkadaşlara kaç kişi cevap vermeye tenezzül etti bir bakın.
  7. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bu arada borçlanması olmayıp hala başvuru yapamayanlar da var.
  8. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dile getirilsin diye sabahtan dünden beri uğraşıyorum ancak hiç kimseden ses yok
    yarın bakanlığa gidelim protesto yapalım basın açıklaması yapalım sesimizi olgun bir şekilde duyuralım
    ankaradaki arkadaşlar ne derler
  9. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet ses yok
  10. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    kimse gelmez bence
  11. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Malesef haklısınız
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    şubat-mayıs-temmuz için sınav düşünüyorlar buraya başvuru olmazsa kaybedecek sadece zaman kalıyor
  13. nur8421 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben de daha başvuramadım. üstelik bende uyarı mesajı için 27 kasım sonrası diyor :( ne yapacağımı bilmiyorum. 1900 iş günüm var ve C sınıfından B sınıfına yükseltmek istiyorum.

ne önerirsiniz :(
  14. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağlık olsun
  15. mehmetakcakaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Prim ödemelerinin (SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) hangi ad altında ve hangi zaman diliminde ödendiğine bakılmaksızın sadece prim ödeme gün sayıları dikkate alınacaktır.
    arkadaşlar biz bu yazıya istinaden, kitap aldık, ders çalıştık, kursa gideler var, işten ayrılan bile var, şimdi askerlik borçlanması olmuyor diyorlar, ne yapmamız gerekli, ortak bir dilekçe ile bildirelim durumu? elinde örnek dilekçe olan varsa, paylaşabilirse sevinirim...
  16. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    halen basvuru yapamıyorum... lanet olsun bunların yapacağı işe
  17. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yarın güzel bir çelenk yaptırıp kapıya bırakmak gerekir.bugün bana yarın sana
  18. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nasıl olurda bu güzel sistemde sorunsuz sistemde başvuru yapamazsınız kesin siZin sistem bozuktur
  19. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    arkadaşlar adınıza üzgünüm.bugün bir kaç arkadaş aradı biz kayıt yapamıyoruz hata veriyor diye.yardım istediler.beraber yaptık ama sorun devam ediyor.inşallah sorun çözülür.bizde sizde seviniriz..inşallah demekten başka şuan elimizden birşey gelmiyor maalesef
  20. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Gelinen son nokta budur...