1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    başvuru yapılmaması için hiçbir sebep olmamasına rağmen ben de halen başvuru yapamıyorum, sanırım ismimi listeye eklemediler, pazartesiden itibaren telefonla uzaktan çözmeye çalışacağım, olmazsa Ankara'ya 6 aralığa kadar ilgili belgeleri gözlerine sokmaya gideceğiz yapacak birşey yok. sınava 20 gün kala böyle bir sorun çıkartarak şahsımı sınava hazırlanmak yerine huzursuz eden ve halen başvuru ile uğraştıran bu kurum ile ilgili elbette ilgili kişi ve kurumlara gerekli şikayetlerimi ileteceğim.
  2. seda kent İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başvuru yapabilen var mı acaba?
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    çoğunluk yaptı ama yapamayanlar da var sorun nedir yarın belli olur kesin mantıklı bir açıklamaları vardır
  4. seda kent İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben hala yapamıyorum. bilgileri girdiğimde ekranda çıkan yazıya göre evrakları tekrar mı götürmem gerek?
  5. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yarın arayın görüşün eğer yakınsa Ankara'ya gidin sorun neymiş öğrenirsiniz
  6. ALİ ÜNVER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sisteme daha önce giremeyen bazı arkadaşlar bugün girebilmişler,sisteme giremeyenler bir daha denesinler
  7. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben yükselme sınavı için başvurumu cuma akşamı yaptım. sistemde herhangi bir sorun yok.
  8. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Sorun sen de değil zaten arkadaş, sorun sistemde ve verilen cevaplarda...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Aralık 2013 ---
    malum bugün 01.12.2013 pazar, saat 16:09
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Aralık 2013 ---
    14:10 GMT
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    size göre yok bize göre var.
  10. Erhan ŞENTÜRK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sistemde herhangi bir sorun yok derken kayıt yapabildim demek istedim :) bilgi amaçlı. Giremeyenler varsa biran önce isggm ile irtibata geçsin diye arkadaşlar.
  11. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaslar sorun olmayanın söylemesine gerek yok zaten cogunlukta sorun yok... piyango bizlere vurdu maalesef... bu arada yarın nereyi aramamız lazım bu konuda bilgisi olan var mı?
  12. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    0-312-2966767

özel kalemi arayın direkt
  13. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    yarın çeşitli girişimlerde bulunacağım, buradan geri dönüş yaparım.
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    en iyisi yüz yüze
  15. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    face to face diyorsunuz yani :) işimiz gücümüz var, çözemezsek en son ihtimal onu yaparız.
  16. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ama şunun şurasında 5 gün kaldı
  17. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    5 günde çok şey değişir :)
  18. bim üşenme Ankara ya git bence...
  19. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yukarıdaki birçok yoruma katılarak kendi yorumlarımı da ekliyorum. Bu siteye üye olduğumdan beri söylediğim tek cümle: - DEVLET SEKTÖRÜ İŞTE.
    Neyse konumuza gelecek olursak: Verdiğim 35 TL yi geçtimde ulan ben bir aydır EŞŞEK gibi ders çalışıyorum. İnek gibi tüm yönetmelikeri ezberledim. Okumadığım altını çizmediğim kanun kalmadı. Tam 1400 safya çıktı almışım. Her gün 2 saat ders baktım. Ya insaf be kardeşim, emin olun bunları yazarken ağlasam mı gülsem mi karar veremedim. O kadar içten yazıyorum çünkü. Bi iş yapacaklar ellerine yüzlerine bulaştırıyolar. Baştan adam gibi bir duyuru yapın kim ne yapacak bilsin umutlanmasın. Önceki açılmış konularda bi arkadaşımız bi yorum yapmıştı: -Bir grup yürümeye mecali olmayan 75 yaşındaki amcalara vermişler yetkiyi, onlarda 20. yy kafasıyla iş yapıyolar. Hey amcalar size sesleniyorum: -2. dünya savaşı bitti, almanya yenildi, berlin yerle bir oldu, hitler öldü, ama almanya şu an AUDİ ve BMW üretiyor. Sizin bence 90.000 bakımınız gelmiş, triger kayışınızı değiştirin. Motor yağını da CASTROL EDGE koyun. Şu sınava gireceğim diye çok heveslenmiştim. Gerçi benim 3 yıl sözleşme 3 ay sonra doluyo yine ama olsun bunlar gerçekler ve umarım bunu okurlar. Son cümlemde şu: -isg nin ne olduğunu bilmeyen adamlara ve özellikler yılarca devlette yatmış ve emekli olan, en basitinden yatay yaşam hattı, explosive zone, geri sarmalı düşüş tutucu, MSDS, portal vinç gibi terimlerin bile ne olduğunu bilmeyen adamlara belge dağıtıyorsunuz. Helal olsun size. ama bişey daha ekleyim mi: ZİHNİYET sorunu var bizim toplumumuzda. Adamın biri çıktı yıllarca doğan şahin kartal gibi arabalara bindirdiniz bizi. Kuşlara bindik. Elin adamı evinde video kamera yapıyo. Bu devlet bu kafayla bizi bindirse bindirse en fazla kargaya bindirir. KUSURA BAKMAYIN
    selamlar
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Aralık 2013 ---

Neyse bunun üstüne soğuk bir online CALL OF DUTY 2 OYNANIR. Biraz nostalji olacak ama. Hıncımı milletten bi alayım. Sniper alcam bu sefer. Tek atış :)
    İZMİRDE BUGÜN AMMA SOĞUK YAV
  20. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yarın sabah işe gittiğimde ilk işim işçilere baretsiz ve iş ayakkabısız çalışmak serbest dicem. Çok sinirlendim agaaa... ARTIK BÖYLE