1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Ezel hanım uzaktan çözemezsem mecburen çarşamba-perşembe gideceğim, teşekkürler.
  2. Düzeltme yapmadım.cumartesi sabah sisteme girdim başvuru tamamlandı.
  3. nur8421 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Günaydın herkese. ALO 170 nolu hattı aradım. sonra görüştüğüm beyefendi sistemde sürekli güncelleme yapıldığını sürekli denemem gerektiğini güncelleme yapılmadığı bir zamana denk gelebilceğimi bildirdi. Yani işimi gücümü bırakıp sabahtan akşama kadar sisteme giriş yapmayı deneyecekmişim. Böyle saçma sapan bir açıklama duymadım. Tamam sistem kabul etmiyor diyorum. Ozamanda sistem çalışmıyor diye faks göndermem gerekiyormuş. Düzeltme yapmak için sgk dökümü filan istemiyormusunuz dedim yok onlara gerek yok dedi..

Ne yapacağımı şaşırmuş bir haldeyim..
  4. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaslar az önce isg genel müdürlüğü aradım... biz bilgileri cuma akşam 5 de mebe gönderdik, onlar listelerin tamamını girmemişler, öğleye akadar tamamlanması lazım, problem olursa öğlen tekrar arayın diyor.... nedense yine de icim rahat etmedi bu kadının söylediklerinden ancak beklemekten baska da care yok su an icin...
  5. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Tam Levent Kırca'lık durum. Bunun anlamı beni öğlene kadar rahatsız etmede keyfime bakayım. "Ben ona verdim ama onlar beceriksiz, valla bizde yannış olmaz ayol yoksa" listenin nesi aktarılamayacak ahlaksızlar, bari yalanınız usturuplu olsun. Onu bile becerememek nedir allah aşkına.
  6. seda kent İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    az önce alo 170 i aradım. sistemde hata olduğunu bugün gün içerisinde düzeleceğini ilerleyen saatlerde tekrar denememi söylediler. :(((
  7. Ayhan Bölükbaşoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5717
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hyundai Assan Otomotiv San. Tic.A.Ş.
    bende aradım alo 170 bana meb şikayet bölümünü arayın dedi bende alo 147 aradım ve bütün şartları sağladığım halde giriş yapamadığımı söyledim talep şikayet formu oluşturduk en geç üç iş günü içinde mesaj gelecek dedi. Eğer isterseniz yine bizi arayıp arkadaşlara bu numarayı vererek durumun ne olduğunu öğrenebilirsiniz dediler.
  8. Hasan Küçük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    İSGEV İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
    özel kalemi aradım 15 bin kişininki gönderilmiş diğer kesiminki 2 güne kadar gönderilecekmiş o yüzden başvuru yapamıyorsunuzdur, 2 gün sonra başvurunuzu yapabilirsiniz dedi dedi bayan,artık ne kadar rahatlatır beni ve sizi bu cevap bilemiyorum,kolay gelsin :)
  9. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    170 in cebaplarını okudum da maaşallah diyorum artık. Bu sistemle ve listelerle ilgilenen tüm personelin gözlerinden öpüyorum. ONLAR ANLADI. Sürekli deneyin ne demek yaaa. BU NE SALAKÇA bir şey. Hey ALLAH ım Sınav mı yapıyosun bizi? Senin bi bildiğin vardır elbet.
  10. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    arkadaslar yeni bir bilgi alan var mı basvuramayan adaylar icin? nerdeyse öglen oldu sistem halen çalışmıyor
  11. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Fax çekmemiz gerekiyor mu bilen var mı? Düzeltme için fax çeken var mı? Ve şöyle bir durum var. Listeler MEB e gittiyse isggm ye fax çekmenin bi anlamı var mı?
  12. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    Düzeltme faksı filan işe yaramıyor hiçbir türlü askerlik borçlanması ve doğum borçlanması geçerli değil bilginiz olsun ankara'dan bilgi bu alenen suç işleniyor dava açacağım bu sınavında iptali içinde açacağım yürütmeyi durdurma kararı alana kadar devam...
  13. neslihan_öztürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar merhaba
    sigorta primleri ayda 30günden fazla olup 1500günü tamamlayarak başvuru yapabilen oldumu?Bakanlığa ulaşmak mümkün olmuyor malesef bu şekilde başvuru yapabilen varsa bilgilendirirse bizleride seviniriz
  14. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    arkadaşlar 3000 kişi kadar bir kişinin listeye eklenmediği 1-2 güne kadar ekleneceği bilgisi verdiler.
  15. Barış Özener İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63807
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORTADOĞU OSGB
    Daha sisteme girip başvuru yapabilmiş değilim...
    hızlandırılmış eğitime başladım 1000 TL verip ama kafam hala başvuruda.
    İtiraz dilekçesi fakslayacağım.
  16. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Faks çekebilirseniz iyi, o da sürekli meşgul
  17. Barış Özener İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63807
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORTADOĞU OSGB
    Arkadaşlar isggm sitesinde yayınlanan ilana bakın
    Milli Eğitim Bakanlığı web sayfasından sınav başvurusu yapacak adayların karşısına çıkan ve aşağıda belirtilen uyarının hiçbir geçerliliği bulunmadığından adayların bu uyarıyı dikkate almamaları gerekmektedir. Uyarı doğrultusunda yapılan işlemler de dikkate alınmamaktadır.

(Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen listede bildirilen bilgiler ile giriş yaptığınız bilginiz örtüşmemektedir. Başvuru yapabilmeniz için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne ön başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yaptığınız halde giriş yapamıyorsanız, giriş yapabilmeniz için 0 312 215 50 28 numaralı faksa düzeltme taleplerine ilişkin dilekçelerinizi (Evrak asılları posta yolu ile İş Sağlığı ve Güvenliği G.M. iletiniz) gönderebilirsiniz. Ayrıca 0312 296 64 82 - 296 64 74 - 296 64 68 nolu telefonlardan yollamış olduğunuz faksları teyit ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvurusu yapmanız mümkün değildir. Sınav başvurusu olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.(Not: Sadece Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün önceden ön başvurularını aldığı kişiler başvurabilmektedir.)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Aralık 2013 ---
    Kafayı yiyecem uyarıyı dikkate almayacağız da NASIL BAŞVURU yapacağız
  18. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ho
    hocam bilgi güvenilir yerden mi? eğer 170 den aldıysan ben pek güvenmiyorum onlara...
  19. Barış Özener İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63807
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORTADOĞU OSGB
  20. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Siyasi otorite A ve B sınıfı uzman eksiğini kapatmaya çalışıyor. Bürokrasi her zamanki gibi herşeye engel olmaya çalışıyor. Önüne geleni içeri atan iktidar be beyinsiz bürokrat ve memurları atsa daha iyi olacak gibi