1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hasan Küçük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    İSGEV İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
    o zaman rahat ol arkadaşım inşallah sen yarın sisteme düşersin ,5000 kişiyi göndermişler geri kalanlarıda dün 2 gün içerisinde göndericez dediler rahat ol otur yönetmeliklere çalış iyice,yarın da düzelmesse ankaradaki bir tanıdığını isgüme yönlendir,allah yardımcın olsun,başarılar..
  2. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mail adresi verirseniz gönderirim.
  3. nur8421 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim ama bu moralle artık çok zor :(
  4. Hasan Küçük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    İSGEV İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

çok büyük bir şans geçmiş eline moral bozukluğunu sonraya bırak bence yarın öbür gün kaydını yaptırabileceksin o şans şuan benim elimde olsa günde 10 saat çalışır 1 haftada o mevzuatı yer bitirirdim,öldürmeyen dert seni daha azimli daha güçlü yapması lazım,daha bi hırslı daha bi inanarak çalışırsan başarırsın inşallah arkadaşım..herşeyin hayırlısı kolay gelsin,başarılar...
  5. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bir de hiç başvuru yapamayanlarla ilgili açıklama yapsalar...
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    duyurularında dikkat ederseniz hep alakasız ve olumsuz şeylerle ilgili duyuru yapıyorlar, başvurusunu yapamayanlarla ilgili hiçbir açıklama yok. çapsızlıkta sınır tanımayanlar. bekliyoruz.
  7. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kesinlikle bizler ne yapacagiz bu konuyla kimse neden ilgilen miyor
  8. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    en sonunda başvuruyu yapabildim
    hadi hayırlısı
  9. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Borçlanması kabul edilmeyen arkadaşlar SGK'dan yatırdıkları parayı geri isteyebilirler. Bu konuda yardımcı olurum.
  10. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ne zamandan beri yapamıyordunuz?
  11. Ayhan Bölükbaşoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5717
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hyundai Assan Otomotiv San. Tic.A.Ş.
    Zafer bey;
    Paramızı nasıl geri alabiliriz ben 60 gün için 670 lira civarında para yatırmıştım bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  12. mehmetakcakaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mehmetakcakaya@mynet.com askerlik borçlanmasını nasıl geri alırız onuda yazabilirmisiniz?
  13. bim sende ki aksaklık ne? askerlikle ilgili sıkıntın yok prim günle ilgili yok ?
  14. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. mehmetakcakaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    askerlik borçlanması geri almayıda gönderirmisiniz
  16. emrahakb İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    6482
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zafer bey rica etsem bana da askerlik borçlanması geri almak için ne yapmamız gerekli mail atabilir misiniz
    emrahakbayirli@hotmail.com
  17. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar biraz zaman verirseniz yardımcı olurum. mail adresi yazarsanız gönderirim.
  18. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    merhaba zafer bey ben doğum borşlanması yaptım hemde 4500 lira banada nasıl geri alabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz korkmaz_197878@hotmail.com
  19. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar borçlanma işleminden bir kerelik vazgeçilebilir. İyi düşünün. Mail adresini veren üç kişiye dilekçeleri gönderdim. Eğer ilçelerde bulunan merkezlerde işlem yaptırdıysanız dilekçe verilen kurum ismini ona göre düzenleyin. Bodrum Sosyal Güvenlik Merkezi gibi
  20. Songül Korkmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17265
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman