1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Halime Bağcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93030
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sayın bim 1 numaraya doğum ve askerlik ile ilgili olanlar,ve son 3 gün kala yayınladıkları saçmalıklar hakkında da bir konuşma yapıldı mı? Bir umut olabilir mi?
  2. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    hayır malesef o konular görüşülmedi, kendileri toplantıdaymış kısa bir görüşme oldu, yönlendirdiği kişi bugün meb'e yeni bir liste gideceğini ve yarın başvurumu yapabileceğimi söyledi. inşallah öyle olurda ankara'ya gitmek zorunda kalmayız.

ben bugün aslında amir konumunda değil de ilgili birimlerde çalışan birisine ulaşmaya çalıştım, fakat ulaşamadım, bakanlık'ta başka bir birimde görev yapan bir yöneticinin tanıdığı da listede gözükmediği için başvurusunu yapamamış, telefonla arayıp çözmüşler. özellikle bu işlerle ilgili birimlerin telefonları çalıyor fakat tahminime göre numaralara bakıp dışarıdan geliyorsa açmıyorlar. kurum içi veya ankara'dan gelen numaraları açtıklarını düşünüyorum.

ben ama öyle ama böyle telefonla ya da bizzat giderek bu problemimi çözerim ama hakikaten bu kadar insana yapılan eziyet yazıktır günahtır. vatandaşa karşı bu mentaliteye sahip, telefonları açmayan bir kurum ne bu işleri yapabilir ne de bu kişilerle çok fazla yürümez.
  3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 Aralık 2013 tarihli sınav için başvurduğu halde sınava girmeyenler, bu haklarını daha sonra yapılacak sınavlarda ( Şubat ve Mayıs 2014) prim gün sayılarına uygun belge sınıfı için kullanabilirler.

ben bu cümleyi tam yorumlayamadım. çünkü bizim yorumlar ile sn. arkŞubat için başvuruların başladığı tarihteki prim gün sayışımı yoksa 21 aralık için başvurduğumuz zamandaki prim gün sayısı mı?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2013 ---
    gerçi bunların bir dediği bir dediğini tutmuyor. yanar döner
  4. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    sabah 08:35 itibari ile deneme yaptım halen giremiyorum :(
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    ben de denedim giremedim, gün içerisinde tekrar deneyelim bakalım.
  6. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    walla olmazsa öğleden sonra uçak biletini alacağım... yarın bakanlıkta cok sinirli ve kavga eden bir adam görürseniz bilin ki o benim :)
  7. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    beraber yapalım o işi, ben açmadıkları telefonları kafalarına çarpmayı düşünüyorum :)
  8. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kadınla tekrar görüştüm öğleye doğru girebilirsiniz diyor, kalan 2000 kişinin listesi dün akşam gönderilmiş. inanmak istiyorum ama...
  9. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    inşallah, ben o listeden de şüpheliyim ama hayırlısı artık.
  10. fatma abaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bugün yarın derken başvurular sona erecek ve ben ve benim gibi olanlar sınava giremeyecekmişiz gibime geliyor. Hayırlısı. Hiç umudum kalmadı artık. Ne bitmez listeymiş günlerdir gir gir bitiremediler.
    Zaten açık bir kapı bırakmışlar sanki duyuruda 21 aralıktaki sınava girmeyenler diğer iki sınava girebilirler diye.Durduk yere bunu neden söylediler acaba....
  11. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    öğleye doğru geliyor halen gelişme yok.
  12. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Değerli Meslektaşlarım,

Bugün gelen bir bilgi üzerine,bu akşam itiariyle 10 bin başvuru sonucu sisteme yüklenmiş ve yarın muhtemelen bir çok kişi sonuclarını görebilecektir.Bilgilerinize sunarız.

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    BAŞKAN

BU DA SON AÇIKLAMA, NEYE GÜVENECEĞİMİZİ ŞAŞIRDIK :(
  13. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bugün mü yarın mı acaba? 10 bin kişi ne demek yahu, bu açıklamayı nerede yapmış bu kişi?
  14. M. Zafer ÖZÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32306
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Resmi açıklama değil TUISAG baskanının dün akşam ki açıklaması bu
  16. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    3-4 bin dediler, 2 bin dediler şimdi 10 bin mi oldu, yok mu arttıran? rezil kepazeler.
  17. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bize yarın ankara yolları görüldü :)
  18. ergulkaynak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96616
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    kaybedilen evraklar, yapılamayan başvurular, sayılmayan prim günleri, hiçbir şeyden haberi olmayan 170 nolu çağrı sistemi, bilgi işlem daire başkanlığında açılmayan telefonlar, seç beğen al duyuru sistemi...
    Çalışmama ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına konuyla ilgilendikleri için teşekür ediyoruz.
  19. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    gelin sınav günü sınav saati protesto edelim bakanlığın önünde buluşalım sınava bakanlığı önünde girelim
    sınavı düzenleyemeyenler iş hayatını nasıl düzenleyecekler acaba
  20. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınava toplam kaç milyon kişi girecek acaba