1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    halla hallah GRUP4 - A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı başvurumu yaptım çok enteresan yahu :)
  2. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Size de hayırlı olsun.
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    herkese hayırlı olsun. bugün bizzat isggm'ye gittim hizmet belgemde küçük bir hata vardı, şu aşamada olmaz demişlerdi, çok enteresan, hiçbirşey anlamadım... :)
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    bu arada sınava 105.000 kişi girecekmiş :) bilgi vereyim dedim.
  5. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    giremeyende bi 40000 vardır galiba
  6. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    siz naptınız? ama hakikaten başvuru sürecinin çok bilinçli bir şekilde yürümediğini görmüş bulunmaktayım. 1 haftamı boşu boşuna yediler.
  7. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya sormayın örgün egitimi 4 kasımda bitirdim ama dersane yetkililerinden birinin iş güzarlığı stajları da gosterip grubu 15 kasımda bitti göstermiş.bakanlıkta hiç inceleme veya düzeltme yapmayıp bizi 15 kasım olarak kabul ediyor. 25 kişi kara kara düşünüyoruz
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    şimdi siz söyleyince tekrar inceledim "eğitimlerini en geç 10.11.2013 (örgün eğitim bitiş tarihi) tarihine kadar tamamlamış olmaları" diyor, eğitim kurumu bunu nasıl es geçer, 5 gün için giremeyeceksiniz sanırım, üzüldüm adınıza. o eğitim kurumunu ne yapmak lazım bilemiyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Aralık 2013 ---
    Ezel Yigit Ezel hanım direkten dönmek tabiri şu durumda benim için cuk diye oturuyor :)
  9. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    pek de yanlarına bırakmayı düsünmüyorum.bugun hatayı yapan kişi yoktu yarın tekrar gideceğim bulamazsam sonraki gün... bulana kadar gidicem.ve avukat tutmayı düşünüyorum
  10. daha önce gitseydin bu kadar strese girmeyecektin belki de..neyseki sorun çözüldü A sınıfı Uzmanıım :)
  11. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hakkın var ama bu zmana kadar dersaneyi nezaman arasam bunu soylemediler bugun sıkıstırınca ogrendim.
  12. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    işin garip tarafı en son çıkarken olmaz sonucuyla isggm'den çıkmam, eve dönünce kontrol amaçlı baktım eklemişler, teşekkürler A sınıfı uzman adayı diyelim :)
  13. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    aynen, hakkınızı sonuna kadar arayın, arayın ki bir daha hata yapmamaları gerektiğini öğrensinler.
  14. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    boyleleri hiç bir seyden anlamaz.hata bizde bu kurslara yazılıyoruz veya yazılmak zorunda kalıyoruz
  15. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    toplam 105.000 dimi abc iyh
  16. gülizar artuç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arakadaşlar,Bakanlığın yapmış olduğu en son duyuru ne anlama geliyor!..
  17. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    20 bin sınıf yükseltme için geri kalanı c için.
  18. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben de kayıt yaptırdım... herkeze hayırlısı olsun
  19. HikmetBdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba.
    3230 gün prim günü ile A sınıfına geçiş için başvurdum Sistemde B olarak çıkıyorum. Alo 170 de defalarca başvuru yineledim 3 iş günü içinde döneceklerdi dönmediler. Defalarca dileçe ve mail gönderdim İSGGM ye telefonları cevap vermiyor. Ama bir sonuç Alamadım. Bugün başvuru son günü Nasıl bir yol izleyebilirim. 3230 günde askerlik borçlanması vs yok net.
    Teşekkürler
  20. gülizar artuç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakanlığa giden arkadaşlar,borçlanma ile ilgili farklı bir gelişme varmı!..bilgisi olan varsa yazsın lütfen...