1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sınıf yükseltme başvuruları 29 kasım'da açıldı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cemil Sağdıç İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Oğuz kardeşim tarih hep yerinin hakkını veremeyenlerin,bulundukları yerlerinden indirilişi örnekleriyle dolu.
    Allah buna da dur diyecektir.Yalnız tahminimce 100 tl kadar telefon parası verecem bu ay.Ankaraya gitsem 35 x2=70 tl ye bu işi çözmüştüm.Adamlar 2500 tl maaşla işe başlıyolar.Asaletlerini alınca 4000 tl oluyo.Ama unutmuşuz kusura bakmayın diyolar.170 dekiler karacahil.Çölde aslandan kaçar gibi kaç diyo Allah resulü.Ben bu hadiside yapmıyom.Tamam beyfendi Ankaraya gitmenize gerek yok,bugün yeni liste yayınlıyoruzlara kanıyorum.Velhasıl şeytan şuan beni bunlara sövdürmekle meşgul....
  2. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    başvuru yapamamanıza üzüldüm ama tüm devlet memurlarının ne suçu var onu anlamadım! ben devlet memuruyum ben de sizin gibi aynı sıkıntıları yaşadım?
  3. oğuz usta İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sözümüz meclisten dışarı.işini hakkıyla veya layıkıyla yapan memurlarımız var bunu kabul etmek lazım ama işinin inceliklerini bilmeyen kişiler de var ve onlardan dolayı çok kişi mağdur oldu.
  4. Cemil Sağdıç İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben inanışımın böyle olduğunu söylüyorum.Yıllarca Osmanlı bu zihniyetle yaşadı arkadaşım.Sen inanır yada inanmazsın.
    Yanında biri silahla gasp yaparken,sen kaçıp gidiyor ve evde iyiki kaçmışım,bak canımı kurtardım diyosan,yapacak birşey yok.Bak ne kadar benziyor demi.Yapacak birşey yok beyfendi.Şubattaki sınava girebilirsiniz.
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    "Bir Tastan yiyen tüm devlet memurları bu işten,bu adam kadar suçludurlar. İşini yapan yapmayan."

Osmanlıyı mosmanlıyı geçin, bu yazdığınız terbiyesizliktir öncelikle onu söyleyeyim, genelleme yapamazsınız, neye inanıyorsunuz bilmiyorum iftira dinimizde de günahtır, iftira atmayın, yapanla yapmayan bir olmaz.
  6. Cemil Sağdıç İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne diyosun sen ya..Kimsin sen.Aynını sanada diyorum. Tüm memurlarada. Devlet senin ananda bizim neyimiz.
  7. Cemil Sağdıç İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne oldu arkadaşlar niye bu kadar rahatsız oldunuz.Herşeyi doğru yapıyor ve diğer tarafa götürecek kadar yüzümüzün ak olduğunu düşünen memurlarmıyız yani.Sitede yazı yazıp fikrimi ve olan biteni söyledim.Bim kimse ,terbiyesiz dedi.Osmanlıya Mosmanlı dedi.Dedimya cahili görünce kaç diyoya büyüklerimiz ben bunu yapim bu sefer.Daha da yazarsam siz söyleyin.Al site senin olun.
  8. Melih07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Haklısın tüm devlet kurumları değil ama benim de gözümde % 99 böyle .Belki emek verirseniz % 1 girme durumunuz var.Anlayana...
  9. Hasan Küçük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    İSGEV İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
    bu bakanlıktaki üst düzey yöneticilerin planlama yapmadan vermiş olduğu talimatlar sonucu yaşatılmış bir mağduriyettir,diğer devlet memurları bunun için ne yapabilir arkadaşlar,biz de giremedik sınava hayırlısı olsun diyin sonraki sınava hazırlanın hatta madem o kadar şikayetçisiniz bol bol kpss ye çalışın siz gidin düzeltin durumları,devlet memurları yabancı devletten gelmiyor ya onlardan bizim aramızdan çıkıp gidiyorlar oraya..??
  10. ilhan coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralık sınavına giremeyen arkadaşlardan ziraat bankasına yatırdıkları parayı alabilen var mı acaba yada nasıl alınabilecek bilen var mı ?
  11. Jengiz01 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    01
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Atalarımızın bir sözü vardır; "G*tü kaybetmeye ettik, bari donu parçalatmayak" die...
    Nedense İlhan Coşkun isimli değerli arkadaşımızın mesajını okuyunca bu atasözü aklıma geldi :):):) Çok güldüm İlhan baba, Allah' ta seni güldürsün:)
  12. ilhan coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bilmiyordum o deyimi ama aynen o durumu anlatıyor su anki durum. Neyse ben öğrendim yaklaşık 1000 kişinin bu şekilde parası varmış arkadaşlar değerlendireceklermiş 1 ay sonra bir daha ara dediler biz o zamana kadar belki bir liste oluştururuz o zaman alabileceksiniz diye. Neden ise parayı hemen cebe indiriyorlar verirken inletiyorlar. Telefon ücretleri zaten çok geldi bari bunu parayı kurtaralım dedik ama o da yalan olacak gibi. İlgilenenlere 0312 417 5070 dahiliye 4214 buradan öğrenebilirler.
  13. Fatma Kaynak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mağdur olan çok kişi var galiba
  14. _kaanmert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Benim bir sorum olacaktı arkadaşlar bilgisi olan varsa cevaplar mı? ben askerlik borçlanması sayılmadığı için sınava giremedim. sadece 45 gün ie kaçırdım. ama şimdi 1500 günü geçti. bir sonraki sınav için benim durumumdakilere bir hak verecekler mi? yani şubattaki sınav için
  15. hikmet dülgeroğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    alpler maden a.ş.
    benim bir sorum olacak? ben yaklaşık bir firmada 18 ay oldu çalışalı çalıştığım iş yeri tehlikeli sınıfa girmektedir. ben c sınıfı olarak çalışabilirmiyim.. bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  16. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalışabilirsiniz
  17. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği: